Magazynier

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: przyjmowanie dostaw: rozładunek i załadunek aut; kompletacja zamówień według zleceń (pakowanie i wysyłka zamówień); realizacja prac magazynowych (sortowanie, składanie) oraz transportowych; przestrzeganie obowiązujących procedur, instrukcji i regulaminów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 01.03.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Zawód:
    • Magazynier (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 1)
      Uprawnienia:
      • znajomość pakietu MS OFFICE
        Wymagania pożądane
        Wykształcenie:
        • średnie zawodowe
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: wykształcenie min. zasadnicze zawodowe; staż pracy - 1 rok; uprawnienie UDT do obsługi wózków widłowych - warunek konieczny; prawo jazdy kat.B; podstawowa znajomość programów pakietu Office; uprawnienia do obsługi wózków w kategorii I WJO- mile widziane; uprawnienia do obsługi suwnic - mile widziane; sprawność fizyczna, brak przeciwskazań zdrowotnych do pracy fizycznej
          Dane pracodawcy:
          Pracodawca: kontakt przez PUP
          Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
          Adres: Michalusa 18, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
          Osoba do kontaktu: Katarzyna Przybyłowicz
          Numer telefonu: 183536307
          E-mail: [email protected]
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: skierowanie + CV+ list motywacyjny
          przekazania dokumentów:
          serwisowanie sprzętu komputerowego
          StPr/21/0117
          wynagrodzenie od od 2 800 PLN

          wg programu stazu
          StPr/21/0118
          wynagrodzenie od 1 440 PLN

          przyjmowanie i segregowanie dokumentów pod względem ich rodzaju; weryfikacja formalna dokumentów księgowych; wprowadzanie dokumentów księgowych do programu księgowego; wydruki rejestrów, ewidencji i ksiąg; kompletowanie akt osobowych pracowników i ich segregowanie; przygotowywanie dokumentów do naliczenia list płac; przygotowywanie dokumentów do sporządzenia dokumentów ubezpieczeniowych; przygotowywanie i opracowywanie sprawozdań i informacji wymaganych przepisami prawa (GUS, ochrona środowiska); sporządzanie oraz prowadzenie korespondencji biurowej, m.in. sporządzanie róznego rodzaju pism; obsługiwanie programów oraz urządzeń biurowych; pomoc przy bieżącej archiwizacji dokumentów
          StPr/21/0119

          przygotowanie surowców do produkcji pieczywa; wytwarzanie, dzielenie formowania ciasta; wypiekanie pieczywa z zachowaniem zasad technologicznych; schładzanie, krojenie i pakowanie pieczywa; utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy i przestrzeganie przepisów BHP i ppoż
          StPr/21/0120

          - pomoc i asystowanie mieszkańcom w codziennych czynnościach pielęgnacyjnych, - pomoc mieszkańcom w przygotowaniu i przyjmowaniu pożywienia, podawanie posiłków do pokoi, w razie potrzeby karmienie osób; - pomoc mieszkańcom w poruszaniu się; - utrzymywanie higieny w otoczeniu mieszkańców; - organizowanie i spędzanie czasu wolnego z mieszkańcami, mobilizowanie do aktywnego spędzania czasu wolnego oraz rozwijanie jego zainteresowań; - opieka nad mieszkańcami podczas wyjazdów na badania, konsultacje specjalistyczne i spotkania integracyjne
          StPr/21/0121

          rzetelne i staranne wykonywanie obowiązków, pozyskiwanie i obsługa klientów, przygotowanie i wysyłanie ofert do kontrahentów, analizowanie propozycji przedstawionych przez kooperatorów i podwykonawców, kontakt z potencjalnymi klientami, negocjowanie warunków współpracy, skrupulatność i umiejętność organizacji czasu pracy, budowanie pozytywnego wizerunku firmy
          StPr/21/0114
          wynagrodzenie od od 3 500 PLN

          - opracowanie i realizowanie z dzieckiem i jego rodziną indywidualnego planu terapii - prowadzenie zajęć z dzieckiem zgodnie ze wskazaniami terapeutycznymi - analizowania skuteczności pomocy udzielanej dziecku i jego rodzinie; wprowadzanie zmian w przyjętym programie stosownie do potrzeb dziecka i jego rodziny - udzielanie wsparcia dla rodziny dziecka poprzez m.in. specjalistyczne doradztwo informacyjne - zapewnienie dziecku bezpieczeństwa w czasie zajęć - prowadzenie dokumentacji zajęć, w tym: prowadzenie dziennika - rejestru zajęć; miesięcznych kart - rozliczeń z realizacji godzin
          StPr/21/0115
          wynagrodzenie od 18,3 - 70 PLN

          Roboty ogólnobudowlane, murowanie.
          StPr/21/0112
          wynagrodzenie od od 4 000 PLN

          obróbka wyrobu zgodnie z dokumentacją technologiczną, kontrola wyrobu, dobór i ustawianie narzędzi oraz parametrów obróbczych, tworzenie, wprowadzanie i edytowanie programu oraz praca na obrabiarce w oparciu o utworzony program
          StPr/21/0106

          montaż instalacji C.O., montaż kolektorów słonecznych, montaż kotłowni gazowych, montaż ogrzewania podłogowego, instalacje wod.-kan, praca na terenie powiatu gorlickiego oraz małopolski
          StPr/21/0108