Ślusarz - mechanik

Miejsce pracy: Biecka 9, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: diagnozowanie przyczyny awarii maszyny i jej naprawa, konserwacja maszyn i urządzeń, wykonywanie prac ślusarskich, prac spawalniczych, ostrzenie narzędzi
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 20.01.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Pozostałe wymagania
Inne wymagania: staż pracy w zawodzie ślusarz - mechanik min. 6 miesięcy, umiejętność ostrzenia narzędzi, umiejętność spawania, zaangażowanie w wykonywana pracę,
Dane pracodawcy:
Pracodawca: FOREST GORLICE SP. Z O.O.
Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
Adres: Biecka 9, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
Osoba do kontaktu: Małgorzata Rzońca
Numer telefonu: 18 353 90 13
E-mail: [email protected]
Język aplikacji:
Wymagane dokumenty: skierowanie + CV
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: od poniedziałku do piątku, Godziny : 10:00 do 15:00
przyjmowanie wniosków i ich rejestracja, obsługa korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej, ewidencjonowanie dokumentów zgodnie z instrukcją kancelaryjną, ewidencjonowanie dokumentów związanych z : rozpoczęciem i zakończeniem budowy, pozwoleniem na użytkowanie i innych dotyczących postępowań prowadzonych w PINB w rejestrach oraz w programie komputerowym PINB Estima
StPr/21/0014
wynagrodzenie od 1 440 PLN

nadzór nad pracami remontowo - budowlanymi, przeglądy techniczne budynków, nadzór nad pracownikami remontowo - porządkowymi, przygotowanie i organizacja przetargów remontowo - budowlanych
StPr/21/0009
wynagrodzenie od od 3 500 PLN

obsługa pras mimośrodowych, wiertarek, szlifierek kątowych; spawanie metodą MIG/MAG
StPr/21/0007
wynagrodzenie od od 2 800 PLN

diagnozowanie przyczyny awarii maszyny i jej naprawa, konserwacja maszyn i urządzeń, wykonywanie prac ślusarskich, prac spawalniczych, ostrzenie narzędzi
StPr/21/0002