Brukarz

Miejsce pracy: H.Sienkiewicza 42, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: Układanie kostki brukowej, obrzeży betonowych. Praca na terenie powiatu gorlickiego,
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 05.11.2020
Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Zawód:
    • Brukarz (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 1)
      Uprawnienia:
      • układanie kostki brukowej
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Umiejętność układania kostki brukowej i krawężników
        Pracodawca: ALEKSANDER PYZIK FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA "OL-BUD"
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: H.Sienkiewicza 42, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
        Osoba do kontaktu: Paulina Pyzik
        Numer telefonu: 789130465 604620037
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: skierowanie + CV
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
        praca z osobami niepełnosprawnymi - rehabilitacja
        StPr/20/0694
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        Aktywne pozyskiwanie nowych klientów w zakresie sprzedaży pokryć dachowych, przygotowywanie ofert handlowych, kompleksowa obsługa klientów, sprzedaż akcesorii dachowych.
        StPr/20/0688
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        bezpieczna i zgodna z przepisami obsługa wózka jezdniowego, dbałość o stan techniczny pojazdu, wykonywanie drobnych prac fizycznych podczas przygotowywania materiałów i towarów do załadunku. Załadunek, transport i rozładunek
        StPr/20/0678

        samodzielne wykonywanie wykrojów odzieżowych, tworzenie nowych form do krojenia odzieży również na podstawie otrzymanego wzoru wyrobu
        StPr/20/0675
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        wykonywanie zabiegów kosmetycznych - manicure, pediciure
        StPr/20/0672

        kontrola warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP, sporządzanie analiz stanu BHP, doradztwo w zakresie poprawy stanu BHP, sporządzanie dokumentacji powypadkowej, dokonywanie oceny ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy, przeprowadzanie szkoleń wstępnych w zakresie BHP, organizacja, koordynacja bezpośredni nadzór nad całokształtem spraw związanych z bezpieczeństwem przeciwpożarowym spółki oraz obrony cywilnej, nadzór nad realizacją zobowiązań regulujących obszar ochrony środowiska i gospodarki odpadami
        StPr/20/0649

        Uzgadnianie i opiniowanie projektów miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego oraz środowiskowe uwarunkowania inwestycji pod względem wymagań higienicznych i zdrowotnych; Uzgadnianie i opiniowanie zakresu i stopnia szczegółowości informacji wymaganych w prognozie oddziaływania na środowisko; Uzgadnianie i opiniowanie dokumentacji projektowej pod względem wymagań higienicznych i zdrowotnych dotyczących budowy oraz zmiany sposobu użytkowania obiektów budowlanych; Przeprowadzanie kontroli i wydawanie opinii dotyczących obiektów w trakcie realizacji; Przeprowadzanie kontroli odbiorowych i wydawanie decyzji dotyczących podmiotów leczniczych; Wydawanie decyzji płatniczych; Udzielanie stronom konsultacji; Wykonywanie innych czynności służbowych: ustalanie terminów odbiorów obiektów, przekazywanie wniosków wg kompetencji, prowadzenie odpowiednio prowadzonych w Sekcji rejestrów spraw oraz wykonywanie czynności związanych z działalnością Sekcji; Współpraca z pozostałymi komórkami organizacyjnymi PSSE oraz organami jednostek administracji państwowej i samorządowej.
        StPr/20/0657
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        Układanie kostki brukowej, obrzeży betonowych. Praca na terenie powiatu gorlickiego,
        StPr/20/0654

        rzetelne i staranne wykonywanie obowiązków, planowanie i organizowanie zleceń, nadzór nad prowadzeniem dokumentacji, wykonywanie szkiców roboczych i rysunków budowlanych , przeprowadzanie inwentaryzacji istniejących obiektów, dobieranie materiałów, sprzętu, maszyn i urządzeń do wykonywania określonych prac, kierowanie gospodarką materiałową w procesie budowlanym. Miejsce pracy Gorlice oraz budowy u inwestorów
        StPr/20/0598
        wynagrodzenie od od 4 000 PLN