Nauczyciel wspomagający

Miejsce pracy: Niepodległości 5, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: Pomoc w kształceniu uczennicy z niepełnosprawnością. Uczestniczenie w zajęciach edukacyjnych prowadzonych przez innych nauczycieli, udzielanie pomocy w doborze form i metod pracy z uczennicą, współprowadzenie prac wychowawczych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 07.09.2020
Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 4 046 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: Pedagogika specjalna
    Uprawnienia:
    • Przygotowanie pedagogiczne
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wykształcenie wyższe magisterskie - kierunek: pedagogika specjalna (5 letnie studia) lub studia podyplomowe; staż pracy - dod. atut; kurs pedagogiczny; uprawnienia do wykonywania zawodu nauczyciela
      Pracodawca: Zespół Szkół Zawodowych im. Kazimierza Pułaskiego
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Niepodległości 5, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
      Osoba do kontaktu: Waldemar Gniady
      Numer telefonu: (18) 353-50-19
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie+CV
      Praca przy budowie boisk sportowych tj. układanie obrzeży, kostki, pomoc przy montowaniu ogrodzenia, sprzętu sportowego, rozkładaniu nawierzchni. Praca na terenie powiatu gorlickiego
      StPr/20/0519
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      Prace ziemne przy budowie boisk sportowych. Praca na terenie powiatu gorlickiego
      StPr/20/0520
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      dowóz materiałów budowlanych, maszyn i sprzętów, praca przy budowie boisk sportowych. Praca na terenie powiatu gorlickiego
      StPr/20/0521

      obsługa urządzeń stolarskich, przygotowanie elementów do obróbki, podawanie, odbieranie elementów drewnianych
      StPr/20/0516
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      opracowanie projektów budowlanych - elektroenergetycznych
      StPr/20/0514
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      segregowanie dokumentów pod względem ich rodzaju, sprawdzanie dokumentów pod względem formalno - rachunkowym, wprowadzanie do systemu finansowo - księgowego zadekretowanych dokumentów, kompletowanie dowodów księgowych stanowiących podstawę wystawiania dokumentów korygujących, przygotowanie korespondencji z kontrahentami , urzędami i bankami, wypełnianie formularzy podatkowych i sporządzanie zestawień finansowych na podstawie zapisów księgowych, archiwizowanie dowodów księgowych
      StPr/20/0501
      wynagrodzenie od 1 440 PLN

      zapoznanie się z asortymentem, zasadami przechowywania towaru, procedurami obowiązującymi w magazynie, przyjmowanie towarów do magazynu, sprawdzanie pod względem ilościowym i jakościowym, wydawanie towarów z magazynu, rozmieszczanie i układanie przyjętych towarów na wyznaczonej powierzchni magazynowej, przestrzeganie terminów ważności i trwałości towarów
      StPr/20/0490

      bieżące naprawy mechaniczne samochodów osobowych i dostawczych, wymiana kół, konserwacja podwozi
      StPr/20/0495
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Pomoc w kształceniu uczennicy z niepełnosprawnością. Uczestniczenie w zajęciach edukacyjnych prowadzonych przez innych nauczycieli, udzielanie pomocy w doborze form i metod pracy z uczennicą, współprowadzenie prac wychowawczych.
      StPr/20/0467
      wynagrodzenie od 2 800 - 4 046 PLN

      prace remontowo - budowlane przy naprawoie zbiorników żelbetowyc. Praca na terenie kraiju
      StPr/20/0466