Robotnik budowlany

Miejsce pracy: 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: Prace przy wykonywaniu boisk sportowych tj. układanie kostki brukowej, opbrzeży betonowych montaż sprzętów sportowych, piłkochwytów, pomoc w wykonywaniu nawierzchni na boiskach sportowych. Praca na te
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 12.03.2020
Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Zawód:
    • Pomocniczy robotnik budowlany (wymagany staż - lata: 1)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: umiejętność układania kostki brukowej
      Pracodawca: ALEKSANDER PYZIK FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA "OL-BUD"
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Sienkiewicza 42, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
      Osoba do kontaktu: Aleksander Pyzik
      Numer telefonu: 725005687, 604-620-037
      E-mail: pyzikgorlice@poczta.fm
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie + CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      praca przy robotach: brukarskich, stanach surowych zamkniętych oraz wykńczeniowych. Praca w Strzeszynie oraz na terenie powiatu gorlickiego
      StPr/20/0207
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Prace przy wykonywaniu boisk sportowych tj. układanie kostki brukowej, opbrzeży betonowych montaż sprzętów sportowych, piłkochwytów, pomoc w wykonywaniu nawierzchni na boiskach sportowych. Praca na te
      StPr/20/0199
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      obsługa linii do malowania proszkowego zbiorników; praca fizyczna - zawieszanie i zdejmowanie zbiorników, pakowanie oraz paletowanie wyrobów; praca na linii produkcyjnej
      StPr/20/0192
      wynagrodzenie od od 1 300 PLN

      Praca na stanowiku sprzedawcy.
      StPr/20/0290
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      obsługa maszyn stolarskich: tokarki, frezarki, piły
      StPr/20/0165

      prowadzenie zajęć teoretycznych i praktycznych
      StPr/20/0166
      wynagrodzenie od od 24 PLN

      segregowanie, porządkowanie, doręczanie przesyłek listowych, uzupełnianie dokumentacji, terminowe rozliczanie się z powierzonych zadań.
      StPr/20/0159