Magazynier (doposażenie stanowiska pracy)

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: przyjmowanie towarów, rozładunek towarów, sporządzanie dokumentów dostawy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.04.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Wymagania pożądane
    Zawód:
    • Magazynier
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe; staż pracy- mile widziany
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Michalusa 18, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
      Osoba do kontaktu: Katarzyna Przybyłowicz
      Numer telefonu: 183536307 w. 102
      E-mail: krgo@praca.gov.pl
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie
      sporządzanie oraz prowadzenie korespondencji biurowej, m.in. sporządzanie różnego rodzaju pism, kompletowanie dokumentów, obsługiwanie programów oraz urządzeń biurowych (faxu, kserokopiarki, skanera) pomoc przy bieżącej archiwizacji dokumentów, organizowanie pracy biura, w tym kompletowanie dokumentów
      StPr/20/0310
      wynagrodzenie od 1 057,6 PLN

      prowadzenie zajęć teoretycznych i praktycznych zgodnie z obowiązującym programem nauczaknia w zawodach informatycznych
      StPr/20/0311
      wynagrodzenie od od 1 782 PLN

      wykonywamie pomiarów i pobór bróbek gleby po odpowiednim przeszkoleniu przez firmę, praca w terenie, wyjazdy na jeden miesiąc na teren Polski i powrót.
      StPr/20/0309
      wynagrodzenie od 4 000 - 4 700 PLN

      prowadzenie zajeć i opieka nad dziećmi w wieku przedszkolnym
      StPr/20/0307
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Szycie na maszynach: overlock, stębnówka, zasady pracy z wykrojami
      StPr/20/0305
      wynagrodzenie od od 17 PLN

      Rzetelne i staranne wykonywanie obowiązków, dbałość o dobro zakładu, powierzony sprzęt, jego wyposażenie - praca w Gorlicach oraz budowy u inwestorów na terenie całego kraju
      StPr/20/0300
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Ręczna lub ręczno-maszynowa obróbka metalu, wykonywanie i montowanie konstrukcji stalowych, kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń oraz jakości wykonywanych wyrobów. Spawanie metoda acetylenowo-tlenową. Dbałość o wysoką jakość pracy. Przestrzeganie zasad BHP. Praca w Gorlicach oraz budowy u inwestorów na terenie całego kraju
      StPr/20/0301
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      StPr/20/0302
      wynagrodzenie od od 6 000 PLN

      Rzetelne i staranne wykonywanie obowiązków, posługiwanie się dokumentacją techniczną, wykonywanie szkiców roboczych rysunków budowlanych, przeprowadzanie inwentaryzacji istniejących obiektów, projetkowanie elementów konstrukcyjnych budowli, dobieranie materiałów, sprzętu i imaszyn do wykonania okreslonych prac, kierowanie gospodarką materiałowo-sprzętową w procesie budowlanym. praca w Gorlicach oraz budowy u inwestorów na terenie całego kraju
      StPr/20/0303

      przygotowanie posiłków
      StPr/20/0296