Nauczyciel fizjoterapii

Miejsce pracy: 3 Maja 9, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: prowadzenie zajęć teoretycznych i praktycznych
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 27.02.2020
Wynagrodzenie brutto: od 24 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: wykształcenie wyższe kierunkowe (fizjoterapeuta); staż pracy - mile widziany;
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Medyczna Szkoła Policealna w Gorlicach
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: 3 Maja 9, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
    Osoba do kontaktu: Damian Surmiak
    Numer telefonu: 791-823-910
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie
    bezpośrednia opieka nad dziećmi w żłobku; karmienie; dbanie o higienę i bezpieczeństwo dzieci
    StPr/20/0235
    wynagrodzenie od od 1 900 PLN

    nadzór nad pracami budowlanymi (koordynacja robót) nadzór nad podległymi pracownikami. Praca terenie powiatu gorlickiego oraz południowej polski
    StPr/20/0234
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    prace magazynowe (przyjmowanie i wydawanie towaru)
    StPr/20/0232
    wynagrodzenie od od 2 750 PLN

    dostawa posiłków do klientów z uwzględnieniem norm i zasad, dbanie o powierzone mienie, dobre imię firmy, stosowanie się do poleceń przełożonych
    StPr/20/0215
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    sprzedaż materiałów budowlanych,
    StPr/20/0214

    sprzedaż ubezpieczeń i obsługa posprzedażowa
    StPr/20/0206

    Prace przy wykonywaniu boisk sportowych tj. układanie kostki brukowej, opbrzeży betonowych montaż sprzętów sportowych, piłkochwytów, pomoc w wykonywaniu nawierzchni na boiskach sportowych. Praca na te
    StPr/20/0199
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    przyjmowanie towarów, rozładunek towarów, sporządzanie dokumentów dostawy
    StPr/20/0179

    prowadzenie zajęć teoretycznych i praktycznych
    StPr/20/0166
    wynagrodzenie od od 24 PLN