Fryzjer damsko- męski

Miejsce pracy: Stróżowska 20, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: strzyżenie damsko-męskie, robienie fryzur okolicznościowych; trwała, odnulacja, koloryzacja
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 07.11.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, kierunek: fryzjer
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • średnie zawodowe, kierunek: technik usług fryzjerskich
      Zawód:
      • Fryzjer*
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: wykształcenie min. zasadnicze zawodowe kierunkowe (fryzjer lub technik usług fryzjerskich); staż pracy - mile widziany; umiejętność strzyżenia i farbowania włosów
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: IRENA JURCZYK Fryzjerstwo Damsko-Męskie
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Stróżowska 20, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
        Osoba do kontaktu: Irena Jurczyk
        Numer telefonu: 697 187 660, 18 35 37 421
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: skierowanie+CV
        przekazania dokumentów:
        obsługa maszyn stolarskich: tokarki, frezarki, piły
        StPr/19/1038
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        realizacja obowiązków wynikających z Rozporządzenia Rady Ministrów z dn. 02.09.1997r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy, realizacja obowiązków w zakresie Obrony Cywilnej, sporządzanie ro
        StPr/19/1039
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        strzyżenie damsko-męskie, robienie fryzur okolicznościowych; trwała, odnulacja, koloryzacja
        StPr/19/1041

        obsługa maszyn do pakowania rolek i maszyny zgrzewającej; pakowanie towaru do kartonów
        StPr/19/1027
        wynagrodzenie od od 14,7 PLN

        obsługa i eksploatacja kotła parowego OR32 i kotła wodnego WR4
        StPr/19/1015
        wynagrodzenie od od 2 700 PLN

        diagnoza pedagogiczna dzieci niesłyszących i słabosłyszących
        StPr/19/0997
        wynagrodzenie od 417,3 - 572,55 PLN

        diagnoza pedagogiczna dzieci niewidomych i słabosłyszących
        StPr/19/0998

        pomiary wysokościowe i przetwarzanie danych za pomocą odbioru GPS.
        StPr/19/0923

        ocena stanu skóry, zaplanowanie odpowiedniego zabiegu z zakresu pielęgnacji, wykonywanie zabiegów na twarz i ciało
        StPr/19/0748