Starszy inspektor bhp

Miejsce pracy: Biecka 9, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: realizacja obowiązków wynikających z Rozporządzenia Rady Ministrów z dn. 02.09.1997r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy, realizacja obowiązków w zakresie Obrony Cywilnej, sporządzanie ro
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 25.11.2019
Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Język:
    • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
      Uprawnienia:
      • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
        Wymagania pożądane
        Wykształcenie:
        • wyższe (w tym licencjat)
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe z BHP lub wykształcenie średnie kierunkowe z 3 letnim stażem pracy w służbie BHP,
          Dane pracodawcy:
          Pracodawca: Forest Gorlice sp. zo.o.
          Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
          Adres: Biecka 9, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
          Osoba do kontaktu: Małgorzata Rzońca
          Numer telefonu: 18 353 90 13
          E-mail: M.RZONCA@FOREST.GORLICE.PL
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: skierowanie + CV
          Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: od poniedziałku do piątku, Godziny : 10:00 do 15:00
          obsługa maszyn stolarskich: tokarki, frezarki, piły
          StPr/19/1038
          wynagrodzenie od od 2 250 PLN

          realizacja obowiązków wynikających z Rozporządzenia Rady Ministrów z dn. 02.09.1997r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy, realizacja obowiązków w zakresie Obrony Cywilnej, sporządzanie ro
          StPr/19/1039
          wynagrodzenie od od 3 500 PLN

          strzyżenie damsko-męskie, robienie fryzur okolicznościowych; trwała, odnulacja, koloryzacja
          StPr/19/1041

          obsługa maszyn do pakowania rolek i maszyny zgrzewającej; pakowanie towaru do kartonów
          StPr/19/1027
          wynagrodzenie od od 14,7 PLN

          obsługa i eksploatacja kotła parowego OR32 i kotła wodnego WR4
          StPr/19/1015
          wynagrodzenie od od 2 700 PLN

          diagnoza pedagogiczna dzieci niesłyszących i słabosłyszących
          StPr/19/0997
          wynagrodzenie od 417,3 - 572,55 PLN

          diagnoza pedagogiczna dzieci niewidomych i słabosłyszących
          StPr/19/0998

          pomiary wysokościowe i przetwarzanie danych za pomocą odbioru GPS.
          StPr/19/0923

          ocena stanu skóry, zaplanowanie odpowiedniego zabiegu z zakresu pielęgnacji, wykonywanie zabiegów na twarz i ciało
          StPr/19/0748