Technolog robót wykończeniowych w budownictwie (prace interwencyjne)

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: czyszczenie, szpachlowanie, malowanie ścian
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 15.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe; staż pracy - 6 m-cy - mile widziany; prawo jazdy kat. B - mile widziane; rzetelne wykonywanie pracy
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Michalusa 18, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
    Osoba do kontaktu: Katarzyna Przybyłowicz
    Numer telefonu: 183536307
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie
    Przygotowanie stanowiska pracy; Planowanie zużycia do produkcji kulinarnych z magazynu; Zabezpieczenie przed zepsuciem surowców, półproduktów i wyrobów gotowych; Obróbka wstępna surowców (ręczna, mechaniczna, termiczna); Wykonywanie różnymi technikami i metodami różnych asortymentów potraw z warzyw, owoców i grzybów itp.; Wykańczanie, porcjowanie, dekorowanie wyrobów kulinarnych; Przyrządzanie potraw kuchni polskiej i kuchni regionalnej; Posługiwanie się narzędziami, maszynami i urządzeniami przy przygotowaniu potraw i napojów oraz bieżąca konserwacja tych urządzeń; Porządkowanie pomieszczeń kuchennych i magazynowych.
    StPr/24/0248
    wynagrodzenie od od 4 242 PLN

    Wprowadzanie dokumentów do systemu finansowo-księgowego; Uzgadnianie sald z kontrahentami; Sprawdzanie dowodów księgowych pod względem rachunkowym; Obsługa programu Saldeo; Archiwizowanie dokumentów; Bieżąca współpraca z klientami.
    StPr/24/0250
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    Wykonywanie prac pomocniczych w robotach malarskich; Przygotowywanie różnych rodzajów podłoży pod wykonanie powłok malarskich; Wykonywanie powłok malarskich na różnych rodzajach podłoży; Malowanie liter, napisów oraz pasków i deseni ozdobnych; Wykonywanie prac remontowo-naprawczych oraz odtwarzanie powierzchni; Ocenianie jakości i rozliczanie kosztów wykonywanych prac malarskich.
    StPr/24/0251
    wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

    Przyjmowanie dostaw towaru - sprawdzanie pod względem ilościowym i jakościowym; Przygotowywanie towarów do sprzedaży(sortowanie, metkowanie) i ich wyeksponowanie; Pomoc nabywcy przy wyborze produktu; Inkasowanie należności za sprzedane produkty; Załatwianie reklamacji zakupionych towarów; Przyjmowanie i rejestrowanie zamówień na towary u dostawcy; Informowanie o warunkach sprzedaży; Sporządzanie dokumentów - faktur za sprzedane towary; Zabezpieczenie punktu sprzedaży przed kradzieżą, włamaniem; Przestrzeganie przepisów BHP i ppoż.
    StPr/24/0242

    Wykonywanie doraźnych poleceń przełożonych, dotyczących pracy; Obsługiwanie korespondencji firmowej lub urzędowej; Przyjmowanie i obsługa interesantów; Udzielanie informacji interesantom (w tym: telefonicznie, e-mailowo); Sprawowanie nadzoru nad dokumentacją firmową lub urzędową; obsługiwanie urządzeń biurowych (szeroko pojmowanych); Porządkowanie oraz archiwizowanie dokumentacji firmowej lub urzędowej; Organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami etyki zawodowej, BHP, ochrony ppoż., ochrony środowiska.
    StPr/24/0245

    Sporządzanie oraz prowadzenie korespondencji biurowej, m.in. sporządzanie różnego rodzaju pism (w tym pism urzędowych) z zastosowaniem techniki komputerowej i oprogramowania do edycji tekstu; obsługiwanie programów oraz urządzeń biurowych (faksu, kserokopiarki, skanera itp.), w tym dla niewidomych i słabowidzących; przekazywanie dokumentacji zgodnie z instrukcją kancelaryjną; sporządzanie rzeczowego wykazu akt, porządkowanie i przechowywanie akt; kompletowanie materiałów i aktów prawnych niezbędnych do pracy; wykonywanie czynności kancelaryjnych, w tym przyjmowanie i znakowanie korespondencji, rozdzielanie pism itp.; przygotowywanie korespondencji do wysłania pocztą tradycyjną i pocztą elektroniczną; udzielanie informacji telefonicznych; prowadzenie rejestrów zgodnie z przepisami prawnymi; stosowanie przepisów prawa dotyczących tajemnicy służbowej oraz ochrony danych osobowych;
    StPr/24/0246

    StPr/24/0247

    Obsługa i kontakt z klientami; Obsługa administracyjna biura; Rejestracja i obsługa zleceń; Sporządzanie pism i umów; Kontrola nad korespondencją przychodzącą i wychodzącą; Dbanie o kalendarz spotkań i system zleceń.
    StPr/24/0237

    przewóz towarów - transport międzynarodowy: Polska - Czechy - Słowacja - Węgry.
    StPr/24/0238

    Obróbka wstępna surowców, gastronomiczny rozbiór mięsa; Wykonywanie różnymi technikami i metodami różnych asortymentów potraw z warzyw, owoców, mleka i przetworów, jaj, mięsa; Sporządzanie potraw kuchni regionalnej, kuchni polskiej; Utrzymywanie na bieżąco czystości na stanowiskach pracy, a także porządkowanie pomieszczeń produkcyjnych po zakończeniu pracy; Przestrzeganie przepisów BHP i ppoż. obowiązujących w zakładach żywienia zbiorowego; Posługiwanie się narzędziami, maszynami, urządzeniami przy przygotowywaniu potraw i napojów oraz bieżąca konserwacja tych urządzeń.
    StPr/24/0231