Fryzjer

Miejsce pracy: 11 LISTOPADA 27, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: fryzjerstwo (koloryzacje, cięcie damskie i męskie)
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 07.11.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Zawód:
    • Fryzjer* (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 1)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe; staż pracy - min. 1 rok; umiejętność koloryzacji włosów; umiejętność cięcia damskiego/męskiego
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: PERFECT ESTETIC EDYTA JURUŚ
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: 11 LISTOPADA 27, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
      Osoba do kontaktu: Edyta Juruś
      Numer telefonu: 733-166-866
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie + CV
      Wykonywanie zadań należących do obowiązków pracownika socjalnego
      StPr/22/1085
      wynagrodzenie od od 3 490 PLN

      pobieranie produktów z magazynu, zabezpieczenie przed zepsuciem; obróbka wstępna (ręczna, mechaniczna, termiczna); wykonywanie różnymi technikami i metodami różnych asortymentów potraw mięsnych, mącznych, rybnych, warzywnych, garmażeryjnych; wykańczanie , porcjowanie, dekorowanie wyrobów kulinarnych; sporządzanie potraw kuchni polskiej i kuchni regionalnej; posługiwanie się narzędziami, maszynami i urządzeniami oraz bieżąca ich konserwacja; przestrzeganie przepisów BHP i PPOŻ
      StPr/22/1080
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      organizowanie stanowiska pracy w zakładzie stolarskim, zabezpieczanie drewna i tworzyw drzewnych przed wpływem czynników atmosferycznych, grzybów i szkodników przez właściwe składowanie oraz stosowanie ochronnych środków chemicznych, dobieranie i przygotowanie materiałów do obróbki - produkcji wyrobów, wykonywanie elementów z drewna : stolarki okiennej, drzwi, schodów, kantówek, montowanie, pakowanie i magazynowanie wyrobów galanterii drzewnej
      StPr/22/1052

      wykonywanie zabudowy GK; prace budowlano - wykończeniowe; praca na terenie gorlic oraz południowej polski
      StPr/22/1050
      wynagrodzenie od od 4 000 do 5 000 PLN

      spawanie łyżek i oprzyrządowania do maszyn budowlanych; przygotowanie materiałów do obróbki spawalniczej; oczyszczanie i cięcie blach
      StPr/22/1032

      fryzjerstwo (koloryzacje, cięcie damskie i męskie)
      StPr/22/1016
      wynagrodzenie od od 3 100 PLN

      przewóz osób autokarem na liniach regularnych
      StPr/22/0998
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN