Magazynier - kierowca kat. B

Miejsce pracy: Chopina 29B, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: prace magazynowe ręczne; obsługa magazynu i sortowni; obsługa wózka widłowego; dostarczanie towaru do sklepów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.10.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
    • obsługa wózków widłowych
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wykształcenie min. zasadnicze zawodowe; staż pracy - 1 rok; prawo jazdy kat. B; uprawnienia na wózki widłowe UDT niższe (II WJO lub/i III WJO)
      Pracodawca: EWA CHRZĄŚCIK LUMPEX Sprzedaż Odzieży Używanej, "LUMPEX"
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Chopina 29B, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
      Osoba do kontaktu: Ewelina Dynda
      Numer telefonu: 781-447-195
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie + CV
      projektowanie lub dostosowywanie dostarczonych projektów wyrobów grawerskich do technologi wykonywania; organizowanie procesów technologicznych; nanoszenie wzorów, ornamentów, logotypów, informacji, liternictwa na metale lub materiały niemetalowe; wykonywanie obróbki wykończającej, uszlachetniającej lub cieplnej wyrobu; kontrolowanie jakości pracy wykonywanej przez siebie oraz ocena finalnego wyrobu lub usługi
      StPr/22/0943
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      przygotowanie produktów do sprzedaży, ich wyeksponowanie, przygotowanie i wydawanie towarów wg. dokumentów dostaw i sprzedaży; sprawdzanie dat ważności; inkasowanie należności za sprzedane produkty, obsługa kasy fiskalnej; obsługa klienta na stanowisku mięsnym; współpraca w przygotowaniu zamówień towarów; dbanie o czystość i estetyk
      StPr/22/0944

      dostarczanie pieczywa, ciast i gotowych wyrobów własnych do lokalnych sklepów; rozliczanie towaru
      StPr/22/0946

      obsługa maszyn sprzątających, odkurzaczy oraz używanie środków czystości odpowiednich do danej powierzchni i rodzaju zabrudzenia; utrzymywanie w czystości pomieszczeń gospodarczych
      StPr/22/0947

      obsługa maszyn do pakowania rolek i maszyny zgrzewającej; pakowanie towaru do kartonów, praca polegająca na podnoszeniu ciężkich materiałów
      StPr/22/0948
      wynagrodzenie od od 19,7 PLN

      planowanie zabiegu kosmetologicznego właściwie dobranego do rodzaju i kondycji skóry; dobieranie i zastosowanie odpowiedniej aparatury oraz środków kosmetycznych przeznaczonych do pielęgnacji skóry; wykonywanie zabiegów kosmetologicznych z uwzględnieniem wskazań i przeciwskazań; dobieranie środków kosmetycznych przeznaczonych do pielęgnacji domowej; ocenianie estetyki i skuteczności wykonywanych zabiegów; prowadzenie dokumentacji związanej z funkcjonowaniem gabinetu
      StPr/22/0938

      StPr/22/0939

      rzetelne i staranne wykonywanie obowiązków, dbałość o wysoką jakość pracy, dobro zakładu, powierzony sprzęt, przestrzeganie zasad BHP. Możliwość dalszego rozwoju, szkolenia kursy dokształcające. Prace przy wdrożeniach nowych projektów. Miejsce pracy Gorlice oraz budowy u inwestorów
      StPr/22/0930
      wynagrodzenie od od 25 do 33 PLN

      strzyżenie damsko - męskie
      StPr/22/0924
      wynagrodzenie od od 1 505 PLN

      czyszczenie, ścieranie powierzchni pod malowanie, przygotowywanie elementów pod malowanie, metalizowanie czy też pasywację
      StPr/22/0920