Pomocniczy robotnik budowlany

Miejsce pracy: Legionów 6F, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: pomoc w wykonywaniu prac budowlanych: zabudowa karton- gips, docieplenia, tynki, malowanie, kładzenie tynków, gładzi, malowanie, prace na elewacji. Praca na terenie kraju.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.07.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Wymagania dodatkowe
    Zawód:
    • Pomocniczy robotnik budowlany
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe- kierunek bez znaczenia; staż pracy - mile widziany; umiejętności: prace wykończeniowe w budownictwie, malowanie, tapetowanie ścian, wykonywanie robót murarskich i tynkarskich, zabudowa kartonowo- gipsowa, docieplanie budynków, możliwość przyuczenia kandydata do zawodu przez pracodawcę; dobra organizacja pracy i chęć nauki; rzetelność i sumienność w wykonywaniu pracy
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: FHUB MIRO SP. Z O.O.
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Legionów 6F, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
      Osoba do kontaktu: MIROSŁAW WÓJTOWICZ
      Numer telefonu: 608251525
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie + CV
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, inny - 18 35-35-550 P. BARBARA RADECKA
      pobieranie surowców i półproduktów do produkcji kulinarnych, ocena organoleptyczna, zabezpieczanie przed zepsuciem surowców, półproduktów i wyrobów gotowych, obróbka wstępna surowców, wykonywanie różnymi technikami i metodami różnych asortymentów potraw garmażeryjnych, dań gorących i zimnych w tym zup, kremów, pieczeni mięsnych, posługiwanie się narzędziami, rożnego rodzaju maszynami i urządzeniami przy przygotowywaniu potraw oraz bieżąca konserwacja tych urządzeń
      StPr/22/0621
      wynagrodzenie od 1 565 PLN

      pobieranie produktów z magazynu, zabezpieczenie przed zepsuciem; obróbka wstępna (ręczna, mechaniczna, termiczna); wykonywanie różnymi technikami i metodami różnych asortymentów potraw garmażeryjnych, dań gorących i zimnych zup, kremów, pieczeni mięsnych; posługiwanie się narzędziami, maszynami i urządzeniami oraz bieżąca ich konserwacja; utrzymywanie czystości na stanowisku pracy
      StPr/22/0622

      zapoznanie się z zasadami BHP i p.poż. zapoznanie się ze struktura organizacyjną, regulaminem pracy ZUS oraz układem zbiorowym pracy, kierowanie klientów na stanowiska merytoryczne właściwe dla rozpatrzenia ich spraw w ramach Sali Obsługi Klienta, obsługa korespondencji dostarczanej w formie papierowej przez klientów zgłaszających się do TJO (w tym : przyjmowanie, wstępna weryfikacja, rejestracja i przekazywanie do właściwych komórek merytorycznych), przeznaczonej do realizacji przez back office w sytuacjach, gdy korespondencja dostarczana jest przez osoby trzecie lub gdy nie jest zastrzeżona do obsługi na innych stanowiskach SOK, wydawanie klientom druków , formularzy oraz materiałów informacyjnych, w tym dotyczących koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego, wydawanie zaświadczeń przygotowanych przez komórki merytoryczne, przekazywanie do magazynu akt - dokumentacji wytworzonej w wydziale, przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji zadań określonych w ww. punktach programu stażu,
      StPr/22/0624

      prowadzenie zajęć pomocy psychologicznej w szkole ponadpodstawowej
      StPr/22/0626
      wynagrodzenie od od 1 539,5 do 2 112 PLN

      prowadzenie zajęć zawodowych dla uczniów technikum w zawodzie technik geodeta
      StPr/22/0627
      wynagrodzenie od od 3 010 do 4 224 PLN

      roboty budowlane przy budowie dróg. Praca na terenie powiatu gorlickiego
      StPr/22/0619
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      obsługa kasy fiskalnej; obsługa klientów na stoisku mięsnym; zamawianie, odbiór, ekspozycja towarów; kontrola jakości i ilości przyjmowanych towarów przy każdej dostawie
      StPr/22/0614

      prowadzenie księg handlowych, kont syntetycznych i analitycznych; sporządzanie wniosków do instytucji państwowych; sporządzanie deklaracji do ZUS i US; prowadzenie rozrachunków publiczno- prawnych
      StPr/22/0607
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      pomoc w wykonywaniu prac budowlanych: zabudowa karton- gips, docieplenia, tynki, malowanie, kładzenie tynków, gładzi, malowanie, prace na elewacji. Praca na terenie kraju.
      StPr/22/0610
      wynagrodzenie od od 3 200 PLN

      fachowe wykonywanie instalacji wod-kan i c.o. i/lub wykonywanie prac wykończeniowych na wysokim poziomie; inne prace ogólnobudowlane w zależności od potrzeb, przestrzeganie zasad BHP; dbałość o powierzony sprzęt. Praca na terenie kraju
      StPr/22/0611
      wynagrodzenie od od 6 000 PLN