Piekarz

Miejsce pracy: Biecka 31, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: wypiekanie rozrośniętych kęsów ciasta; formowanie kęsów; prowadzenie rozrostu uformowanych kęsów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 13.06.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Zawód:
    • Piekarz*
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wykształcenie brak lub niepełne podstawowe - kierunek bez znaczenia,sprawność fizyczna; umiejętność współpracy
      Pracodawca: PIEKARNIA SZYMBARCZANKA KLUKOWSKI I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Biecka 31, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
      Osoba do kontaktu: Sylwia Filas
      Numer telefonu: 518-449-446
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie + GL
      przekazania dokumentów:
      wg programu stażu
      StPr/22/0629
      wynagrodzenie od 1 565 PLN

      przyjmowanie dostaw towarów, sprawdzanie towarów pod względem ilościowym i jakościowym, eksponowanie towarów, sprawna realizacja zamówień, inkasowanie należności, dbanie o czystość i estetykę miejsca, zabezpieczanie punktu przed kradzieżą
      StPr/22/0632

      planowanie pracy za barem; przyjmowanie zamówienia; sporządzanie dań oraz napojów wg określonych przepisów; podawanie dań oraz napojów z przyjętymi normami;
      StPr/22/0634

      utrzymanie porządku na parkingu, zapewnienie bezpieczeństwa osób i mieniaw obrębie parkingu, pobieranie opłat parkingowych, wydawanie biletów parkingowych, nadzorowanie poprawnego ustawiania pojazdów
      StPr/22/0637
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      Roznoszenie ulotek
      10/7/2022
      wynagrodzenie od od 20 PLN

      pobieranie surowców i półproduktów do produkcji kulinarnych, ocena organoleptyczna, zabezpieczanie przed zepsuciem surowców, półproduktów i wyrobów gotowych, obróbka wstępna surowców, wykonywanie różnymi technikami i metodami różnych asortymentów potraw garmażeryjnych, dań gorących i zimnych w tym zup, kremów, pieczeni mięsnych, posługiwanie się narzędziami, rożnego rodzaju maszynami i urządzeniami przy przygotowywaniu potraw oraz bieżąca konserwacja tych urządzeń
      StPr/22/0621

      pobieranie produktów z magazynu, zabezpieczenie przed zepsuciem; obróbka wstępna (ręczna, mechaniczna, termiczna); wykonywanie różnymi technikami i metodami różnych asortymentów potraw garmażeryjnych, dań gorących i zimnych zup, kremów, pieczeni mięsnych; posługiwanie się narzędziami, maszynami i urządzeniami oraz bieżąca ich konserwacja; utrzymywanie czystości na stanowisku pracy
      StPr/22/0622

      zapoznanie się z zasadami BHP i p.poż. zapoznanie się ze struktura organizacyjną, regulaminem pracy ZUS oraz układem zbiorowym pracy, kierowanie klientów na stanowiska merytoryczne właściwe dla rozpatrzenia ich spraw w ramach Sali Obsługi Klienta, obsługa korespondencji dostarczanej w formie papierowej przez klientów zgłaszających się do TJO (w tym : przyjmowanie, wstępna weryfikacja, rejestracja i przekazywanie do właściwych komórek merytorycznych), przeznaczonej do realizacji przez back office w sytuacjach, gdy korespondencja dostarczana jest przez osoby trzecie lub gdy nie jest zastrzeżona do obsługi na innych stanowiskach SOK, wydawanie klientom druków , formularzy oraz materiałów informacyjnych, w tym dotyczących koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego, wydawanie zaświadczeń przygotowanych przez komórki merytoryczne, przekazywanie do magazynu akt - dokumentacji wytworzonej w wydziale, przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji zadań określonych w ww. punktach programu stażu,
      StPr/22/0624

      prowadzenie zajęć pomocy psychologicznej w szkole ponadpodstawowej
      StPr/22/0626
      wynagrodzenie od od 1 539,5 do 2 112 PLN

      prowadzenie zajęć zawodowych dla uczniów technikum w zawodzie technik geodeta
      StPr/22/0627
      wynagrodzenie od od 3 010 do 4 224 PLN