Zamknij
REKLAMA

Gorliccy kibice na skokach w Lake Placid w USA [FOTO]

Piotr Boczoń Piotr Boczoń 12:38, 13.02.2023 . Aktualizacja: 12:51, 13.02.2023
Skomentuj Foto nadesłane / Ewa Różycka Foto nadesłane / Ewa Różycka

W miniony weekend odbyły się zawody w skokach narciarskich w Lake Placid w USA. Do transparentów z Gorlicami przywykliśmy, zwłaszcza, kiedy zawody odbywają się w Zakopanem. Tym razem również i w Stanach Zjednoczonych nie zabrakło gorlickich kibiców!

MacKenzie Intervale Ski Jumping Complex to kompleks skoczni, na którym dwukrotnie odbywały się zawody w ramach igrzysk olimpijskich. Puchar świata w miniony weekend powrócił po 19 latach przerwy. Dla stanu Nowy Jork to niemal historyczne wydarzenie, zwłaszcza, że po raz pierwszy w historii rozegrano konkurs duetów.

Oczywiście jak na wszystkich zawodach Pucharu Świata w skokach narciarskich nie zabrakło polskich kibiców. Dawidowi Kubackiemu, czy też Piotrkowi Żyle kibicowali w USA również gorliczanie!

Flaga GORLIC dotarła do Lake Placid w USA, gdzie po raz pierwszy zastosowano nową formułę zawodów - skoczkowie przystąpili do rywalizacji w duetach. Wygrali Polacy!

- napisała do nas Pani Ewa, gorliczanka obecnie mieszkająca w Lindem w stanie New Jersey.

Trzy dziewczyny z Gorlic - Ewa Rozycki , Agnieszka Gorska i Barbara Wacławski z Gorlic - byłyśmy i kibicowałyśmy polskim skoczkom - mieszkamy w USA ale Gorlice to nasze miasto.

- dodała.

Zobaczcie fotki nadesłane przez Panią Ewę spod skoczni w Lake Placid, gdzie powiewała flaga Gorlic wśród wielu innych biało-czerwonych! 

[FOTORELACJA]2062[/FOTORELACJA]

 

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(4)

JaaJaa

7 2

Dlaczego Polacy nie szanują flagi tylko bazgrzą po niej?!!😡😡 16:25, 13.02.2023

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

ddtddt

5 3

Raczej zobacz co politycy zrobili z godłem Polski. "Mamy do czynienia z wprowadzeniem tylnymi drzwiami innego wzoru orła niż ustawowy" prof. Marek Adamczewski, redaktor monografii "Orzeł Biały" 18:08, 13.02.2023


Ologia WeksylOlogia Weksyl

1 1

Nie bądźmy tacy surowi. Nazwa rodzinnej miejscowości na fladze narodowej to nie zbrodnia. Nawet widziałbym w tym pewną symboliczną zbieżność - "mała ojczyzna" jako część Ojczyzny. 08:37, 14.02.2023


stanleystanley

1 0

Nie Lindem a Linden!!!!!Tez tam mieszkalem kilkakrotnie!!!!Robilem zakupy m.i.w Pulawskim przy Woodevnu,ABC,Lqerstoore,Poczta Qeck tchec w centrum i inne!!! 11:25, 14.02.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%