Zamknij

Gorliczanin zgarnął tytuł Osobowości Roku 2022

21:12, 12.05.2022 . Aktualizacja: 21:15, 12.05.2022
Skomentuj Foto: Alpaca Studio Foto: Alpaca Studio

Gala „Osobowości i Sukcesy” to jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń towarzysko-biznesowych w Polsce. Podczas uroczystego bankietu organizatorzy wyłaniają najciekawsze osobowości oraz największe sukcesy firm i instytucji. Tegoroczna edycja odbyła się 9 maja w luksusowym hotelu Renaissance Warsaw Airport w Warszawie.

Wśród laureatów w tym roku nie zabrakło gorlickiego akcentu. Statuetka Osobowość Roku 2022 powędrowała do Grzegorza Nowaka – gorliczanina, przedsiębiorcy, inwestora i managera. Założyciela i CEO pierwszej w Polsce agencji marketingu omnichannel Alpaca Studio.

Gorliczanin wyróżniony na gali 9 maja, to jedna z najbardziej wpływowych postaci branży marketingowej w naszym kraju. Absolwent MBA Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Gościnny wykładowca akademicki. Autor wielu publikacji z obszaru swojej aktywności zawodowej. Trener biznesu. Prelegent najważniejszych konferencji marketingowych w Polsce i za granicą.

Wśród laureatów nagród w różnych kategoriach znalazły się także inne wybitne osobowości m.in. Jolanta Kwaśniewska, Iga Świątek, prof. Andrzej Horban, Urszula Dudziak, Zenon Martyniuk czy Marcin Miller.

Jak podkreśla Grzegorz Nowak: „To dla mnie ogromny zaszczyt znaleźć się w gronie tak znakomitych laureatów. To również bardzo silny impuls do jeszcze cięższej pracy i podejmowania coraz odważniejszych wyzwań.”

Pomysłodawcą i organizatorem tego wydarzenia jest Mariusz Pujszo, ceniony aktor, scenarzysta, reżyser oraz wydawca magazynu „Osobowości i Sukcesy”, w którego najnowszym numerze ukazał się obszerny wywiad z Grzegorzem Nowakiem.

Jak powiedział sam organizator: „Gale te przyciągają zawsze wybitne osobowości z różnych dziedzin życia społecznego: naukowców, sportowców, dziennikarzy oraz ludzi ze świata show-biznesu i biznesu, które w innych okolicznościach - nigdy by się ze sobą nie spotkały i choć tak są różne, to każda z nich jest wyjątkową i ciekawą osobowością. Ta różnorodność tworzy jedność i niepowtarzalność tej imprezy.”

 

Źrodło/Foto: Alpaca Studio

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(5)

KimKim

8 7

Ha Ha Ha Nowak ! :) Litości :D 05:43, 13.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

reo

zoomzoom

10 5

Takie tytuły się kupuje. Na ściance wśród sponsorów Alpaca Studio. I tyle w temacie. 08:24, 13.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

A-linkaA-linka

8 0

Dla laureata Pana Nowaka oczywiście serdeczne gratulacje, a informacja o panu Pujszo jako "cenionym aktorze , scenarzyście, reżyserze i wydawcy" to chyba fake.
Na jednym z ostatnich festiwali filmowych ten pan zdobył największą ilość "nagród"...odpowiedników amerykańskich Złotych Malin...za wszystko co najgorsze w sferze polskiej kultury filmowej. Najgorszy aktor, najgorszy scenariusz, najgorszy film...czy trzeba czegoś więcej ? 😥 12:18, 13.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

LolLol

7 4

Kółeczko wzajemnej adoracji odklejonych ludzi 14:37, 13.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

aliali

7 3

"Wybitny" eksperymentator na ludziach Horban,"wybitna"instruktorka od jedzenia bezy Kwaśniewska ,"wybitne" całe towarzystwo wzajemnej adoracji, "wybitny" artykuł na "wybitnym"portalu... 11:01, 14.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%