Zamknij
REKLAMA

Szybki Internet bez limitów - TELBESKID inwestuje w Gorlicach

17:02, 03.04.2017 | J.R

 „TELBESKID w swojej ofercie posiada usługi szybkiego dostępu do Internetu przy wykorzystaniu technologii LTE i WiMAX. Usługi te charakteryzują się wysoką przepustowością oraz stabilnością łącza internetowego a co najważniejsze nasze łącza internetowe nie posiadają limitu transferu. Nasi Abonenci mogą korzystać z usługi bez ograniczenia i cieszyć się szybkim ściąganiem dużych plików czy oglądaniem filmów on-lin o dowolnej porze dnia.” – mówi Leszek Gruca Dyrektor Zarządzający

Łącza VIP 15 Mega oraz VIP 20 Mega pozwalają na wygodne korzystanie z Internetu na kilku urządzeniach jednocześnie tj. komputer, tablet, telewizor czy konsola do gier. Pozwala to konkurować z usługami kablowymi Orange czy ofertami LTE operatorów komórkowych, które posiadają limity transferu.

W swojej ofercie posiadamy łącza VIP oraz INFOSTRADA gdzie mamy nadzieję, że każdy znajdzie usługę dopasowaną do swoich potrzeb i zasobności portfela. Zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta pod numerem 18 547 07 07 gdzie nasi doradcy udzielą wszelkich informacji na temat nowej usługi w Gorlicach.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%