Długi weekend na drogach naszego powiatu upłynął stosunkowo spokojnie, ale nie obyło się bez kolizji, których sprawcami okazali się nietrzeźwi kierowcy. Jeden nawet spędził trochę czasu w policyjnym areszcie, bo... oddalił się z miejsca zdarzenia.
W piątkowy poranek (1 listopada) patrol policji zatrzymał do kontroli drogowej kierowcę hondy.
Okazało się, że mieszkaniec województwa śląskiego, który siedział za kierownicą osobówki, jest pod wpływem alkoholu.
Badanie alkomatem wykazało, że w organizmie mężczyzny znajduje się 0,6 promila alkoholu.
Mundurowi zatrzymali kierowcy prawo jazdy, a po policyjnych czynnościach mężczyzna został zwolniony do domu.
Postępowanie w tej sprawie prowadza bobowscy funkcjonariusze.
::news{"type":"see-also","item":"28696"}
Z kolei w niedzielne przedpołudnie (3 listopada) mundurowi zostali wezwani do kolizji dwóch osobówek.
Kierowca toyoty, mieszkaniec gminy Uście Gorlickie, wykonując manewr wymijania, nie zachował należytej ostrożności i doprowadził do bocznego zderzenia z bmw.
Sprawca stłuczki otrzymał 1500 zł mandat, a na jego konto wpłynęło dziesięć punktów karnych.
Ponadto okazało się, że sprawca jest pod wpływem alkoholu. Mężczyzna wydmuchał ponad 1,9 promila.
Mieszkaniec gminy Uście Gorlickie stracił prawo jazdy, a po policyjnych czynnościach został zwolniony do domu. Jego samochód został zabezpieczony na policyjnym parkingu.
Postępowanie w tej sprawie prowadzą gorliccy policjanci.
Źródło info: KPP w Gorlicach
Mieszkańcy ocenią komunikację miejską w Gorlicach. Rusz
Więcej przystanków na ŁOKIETKA ! W Austrii autobusy jeżdżą nie pod takie góreczki i dają radę. Można puścić je odwrotnie przez Pocieszkę w dół i zrobić więcej przystanków. Koniecznie przy Działkach !!!
Łookietek
10:12, 2026-05-21
Areszt dla 25-latka z Gorlic. Śledczy zabezpieczyli nar
A na Komendzie kiedy będzie porządek ? Wszyscy wiedzą o CIOCI i jej mężu i nic nie robicie u siebie. Nikt wam już nie wierzy.
Wojna i pokój
09:57, 2026-05-21
Rewitalizacja 3 Maja w Gorlicach. Kiedy ruszą prace w c
Jak komus sie mowi ze Gorlice leza przy drodze Krajowej lub drogach Wojewodzkich, to ludzie robia sobie w oczy kpiny i pytaja sie, czy w ogole widzialem te drogi? i bym sie nie osmieszal ! Bo na tych drogach to ciezko zawrocic nawet rowerem.
Gorliczan,
07:17, 2026-05-21
Walczymy o defibrylatory! Zagłosuj na swoją gminę
NIECH MI KTOŚ POWIE ILE JEST JUŻ TYCH defibrylatorów W CAŁYM POWIECIE ,GMINACH GORLICKICH I ILE RAZY ZOSTAŁ CHODZI JEDEN UŻYTY ?
SZYM
06:58, 2026-05-21
3 0
A czy ostatni i nie tylko zlot gnru policja miała na oku? Bo co niektórzy z nalepkami tego "klubu"to sobie "pozwalają" na drogach
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz