Na sygnale Gorlice24

Zamknij
Zobacz!

Zderzenie samochodów na Ropskiej Górze. . Trwa akcja służb, ruch na DK28 odbywa się wahadłowo! [FOTO]

Piotr Boczoń Piotr Boczoń 11:35, 19.12.2023 Aktualizacja: 22:07, 24.10.2025
1 Zderzenie samochodów na Ropskiej Górze. Trwa akcja służb, wahadło na DK28 [FOTO] fot. Hubert Siarkowicz / Gorlice24

W ciągu drogi DK28 na "Ropskiej Górze" doszło do zderzenia samochodów. Wstępne informacje mówią, że udział w zdarzeniu mają 4 samochody, w tym ciężarowy.

Dwa z pojazdów w tym ciężarówka w skutek zderzenie miały wypaść z drogi. Do akcji skierowano służby z terenu powiatu nowosądeckiego oraz Zespół Ratownictwa Medycznego z Gorlic. Najprawdopodobniej nikt jednak nie został poważniej poszkodowany.

Czytelnicy informują nas, że DK28 w kierunku Grybowa była całkowicie zablokowana. Aktualnie ruch odbywa się już wahadłowo, jednak tworzą się duże korki.

Zalecamy objazd przez Gródek.

Wkrótce więcej informacji!

 

::addons{"type":"alert"}

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

gaśnicagaśnica

3 4

Moja miotła z garażu! Zielona!

12:39, 19.12.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%