Około godziny 15:00 na drodze powiatowej w Bystrej osobówka wypadła z drogi i zatrzymała się na dachu.
Na miejsce natychmiast skierowano strażaków z OSP Bystra i OSP Szymbark, a także z JRG Gorlice. Na miejsce skierowano również Zespół Ratownictwa Medycznego.
Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło na drodze z Bystrej w kierunku Szymbarku. Wstępne informacje mówią, że nikt poważnie nie ucierpiał.
Wkrótce więcej info.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"2675"}
Mieszkańcy ocenią komunikację miejską w Gorlicach. Rusz
Niektórym rajcom miejskim nie udalo się W latach 90-tych zaorać MZK Dzisiaj to publiczny przewoźnik wykonujący usługi na terenie miasta i gmin na dobrym poziomie taborem nowoczesnym i bezpiecznym Tak trzymać!!
Observet
13:58, 2026-05-21
Miejcie oczy dookoła głowy. Google Street View wraca do
a co z Policjantem z Jabłonicy!!!
yyyy
13:36, 2026-05-21
Nie żyje Bronisława Szpotowicz, była radna i Sekretarz
miała na imię Bronisława... dbajcie o korektę, Grolice42.
Pani Szpotowicz
12:52, 2026-05-21
Miejcie oczy dookoła głowy. Google Street View wraca do
Na zdjeciach wszystko piekne nawet Gorlice, ale przyszlosci nie ma.
Tarnow
12:43, 2026-05-21
7 0
Tydzień temu przesłałem do redakcji w tym samym miejscu na dachu leżało auto
Jeżdżą jak wariaci tą drogą
3 0
Chłopak chciał zaszpanować dziewczynie jaki to on dobry kierowca na zakrętach i ..nie wyszło
1 1
Niestety w tym przypadku pan/i się myli bo jechalo 3 obywateli Rumunii
5 0
Każdy miejscowy wie jak te zakręty pokonywać w tym miejscu trzeba zwolnić
0 0
Zwolnić żeby więcej oleju nalało ?!
2 0
To poszedł driver🤣🤣🤣🤣🤣
2 2
Do redaktora....po cholerę piszesz ... więcej informacji później.....jak nigdy albo prawie nigdy nie uzupelniasz....😤
0 1
Allle *%#)!&
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz