Burmistrz Miasta Gorlice i Młodzieżowa Rada Miasta Gorlic ponownie zapraszają wszystkich na wyjątkową imprezę - Silent Disco!
Już 25 czerwca o godzinie 17:00 widzimy się na basenie w Gorlicach, gdzie wspólnie zatańczymy przy muzyce płynącej prosto do bezprzewodowych słuchawek. Każdy uczestnik będzie mógł wybrać swój ulubiony kanał muzyczny i bawić się w rytmie, który najbardziej mu odpowiada.
Tego dnia atrakcji nie zabraknie! Czekać będą na Was:
Symulator dachowania
Symulator wyścigów
Alkogogle i narkogogle
Strefa pomiaru refleksu-refleksomierz
Gry i zabawy sportowe
Fotobudka 360
Podsumowanie kampanii No promil No problem!
Wstęp wolny i wszystkie atrakcje darmowe! Nie może Was zabraknąć! Do zobaczenia!