Zamknij

O nas

Adwokat Ewelina Kmiecik


Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Uniwersytetu im. Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. Podczas studiów ukończyłam również Szkołę Prawa Amerykańskiego – roczny kurs prawa amerykańskiego realizowany wspólnie przez Uniwersytet Jagielloński oraz The Catholic University of America, Columbus School of Law.
Odbyłam aplikację sądową przy Sądzie Apelacyjnym w Rzeszowie, zwieńczoną egzaminem sędziowskim.

Swoją karierę zawodową rozpoczęłam uzyskując wpis na listę adwokatów Warszawskiej Izby Adwokackiej. Obecnie jestem członkiem Izby Adwokackiej w Krakowie.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam współpracując nie tylko z kancelariami adwokackimi i radcowskimi świadczącymi usługi na rzecz osób fizycznych oraz przedsiębiorstw, ale również pracując w instytucjach samorządowych. Indywidualną Kancelarię Adwokacką prowadzę od 2011 roku dynamicznie zwiększając swój potencjał. Moja działalność ukierunkowana jest na profesjonalne i kompleksowe świadczenie usług z różnych dziedzin prawa adresowane zarówno do Przedsiębiorców jak i osób fizycznych.

Szczególny nacisk kładę na indywidualne podejście do każdego klienta. Zapewniam rzetelną analizę sprawy oraz dyspozycyjność. Biegle władam językiem angielskim i mam doświadczenie w obsłudze podmiotów zagranicznych.