przede wszystkim dokończono budowę centrum, teraz może postoi trochę dłużej.
16:26, 08.04.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
hm.16:44, 08.04.2026
22
Ja zawsze sie ukryje, bo najlepszy srom ma moja Dziewczyna.
16:44, 08.04.2026
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz
Gratuluję08:31, 09.04.2026
10
ale ukryje się co najwyżej twój fragment i to najmniejszy.
08:31, 09.04.2026
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz
odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest
równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś,
że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku
Zgłoś komentarz
5 2
Ja mam schron w domu razem z moim kotem w szafie.
3 1
przede wszystkim dokończono budowę centrum, teraz może postoi trochę dłużej.
2 2
Ja zawsze sie ukryje, bo najlepszy srom ma moja Dziewczyna.
1 0
ale ukryje się co najwyżej twój fragment i to najmniejszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz