Zamknij
REKLAMA

21:15, 18.06.2017
Do historii przeszedł kolejny już Piknik Rodzinny w Kwiatonowicach. Tradycją tej imprezy jest to, że oprócz familijnych rozrywek odbywa się także koncert najpopularniejszych artystów Disco Polo. W tym roku na imprezie zagrała legenda tego nurtu muzycznego zespół BOYS. Od kilu już lat Szkoła Podstawowa oraz Parafia w Kwiatonowicach wespół organizują Pikniki Rodzinne, z których to dochód trafia na rzecz renowacji kościoła. Tradycją kwiatonowickich imprez jest między innymi loteria fantowa z atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi takimi, jak rowery, sprzęt AGD czy też tak jak w tym roku vouchery na weekend w uzdrowisku. Kolejną tradycją jest też koncert gwiazdy muzyki Disco Polo. Do tej pory na imprezie tej grali między innymi Classic, Masters, Ivan Komarenko, Baciary. Dziś do ich grona dołączył Marcin Miller i zespół Boys.
REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: redakcja@gorlice24.pl
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz