Rozwiaza problem z Buger- Barami i innymi kebabami i bardzo dobrze bo beda Promocje i zaskakiwac cenowo.
13:59, 27.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz
OLO14:27, 27.06.2026
31
Kobieto pomyśl trochę dobru burger a ten z maka to jest różnica.
14:27, 27.06.2026
Były kochanek Ani14:32, 27.06.2026
51
Teraz już nie będzie trzeba z kochanka do Nowego Sącza jechać do McDonalda, w końcu będzie można się w Gorlicach spotkać, gdy mąż w domu na L4 siedzi.
14:32, 27.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
restauracja14:42, 27.06.2026
100
jaka restauracja , toż to bar z wysoko przetworzoną żywnością
14:42, 27.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Justyna.14:42, 27.06.2026
43
Ceny duzo nizsze niz ci co maja lokale w centrum i okolicach, jeszcze jak dobrze sie trafi do drugi produkt za 1 zl.
14:42, 27.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
mike15:08, 27.06.2026
62
Nazywanie McDonalda pestauracja, to tak jak nazywanie pros*****ki damą. Przecież to bar szybkiej obsługi...
15:08, 27.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Sanepid15:11, 27.06.2026
51
Przynajmniej obsluga umie korzystac z wody, bo od obslugi kobiecej nie czuc sledziami a od facetow zapazonymi jajami, tak jak to bywa w Gorliach w Barach i Restauracjach i widac ze naczynia maja sterylnie czyste a nie obcierane tylko chusteczka higieniczna i kolejny klient.
15:11, 27.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Anka15:16, 27.06.2026
50
I tak bd jeździć do Sącza jak zwykle od 20 lat
15:16, 27.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Sanepid15:52, 27.06.2026
30
W Kebabach u Obcokrajowcow mozna kupic doslownie wszystko i jest to zgodnie z Prawem Handlowym. pod warunkiem ze przetwory sa legalne w ich Krajach, bo Klient nawet nie swiadomie decydue co sam chce jesc, dlatego nie maja tlumaczen na jezyk Polski.
15:52, 27.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Kinga Barmanka.16:05, 27.06.2026
31
Pracowalam w nie jednym Kebabie i naczynia tam nie widzieli wcele wody!
16:05, 27.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Kinga Barmanka16:09, 27.06.2026
21
Jak Klient nie dojadl bo roznie bywalo, to jedzenie bylo z tego robione drugi raz i sprzedawane jako Najtanszym Kosztem.
16:09, 27.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Klientka.16:52, 27.06.2026
10
OLO- Wiadomo ze jest roznica bo przeszczegaja Higieny i nie przebiaja jedzenia ze Zwrotow!
16:52, 27.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Inspektor17:16, 27.06.2026
10
Tym Najwiekszym sieciom nie oplaca sie robic oszczednosci na jedzeniach czy higienie, bo w kazdej chwili niedpodziewanie moze wpasc Sanepid czy Inspekcja Handlowa lub inne upowaznione Instytucje i mogli by zakonczyc dzialalnosc w calej Polsce przez jeden lokal.
17:16, 27.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz
odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest
równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś,
że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku
Zgłoś komentarz
7 2
Rozwiaza problem z Buger- Barami i innymi kebabami i bardzo dobrze bo beda Promocje i zaskakiwac cenowo.
3 1
Kobieto pomyśl trochę dobru burger a ten z maka to jest różnica.
5 1
Teraz już nie będzie trzeba z kochanka do Nowego Sącza jechać do McDonalda, w końcu będzie można się w Gorlicach spotkać, gdy mąż w domu na L4 siedzi.
10 0
jaka restauracja , toż to bar z wysoko przetworzoną żywnością
4 3
Ceny duzo nizsze niz ci co maja lokale w centrum i okolicach, jeszcze jak dobrze sie trafi do drugi produkt za 1 zl.
6 2
Nazywanie McDonalda pestauracja, to tak jak nazywanie pros*****ki damą. Przecież to bar szybkiej obsługi...
5 1
Przynajmniej obsluga umie korzystac z wody, bo od obslugi kobiecej nie czuc sledziami a od facetow zapazonymi jajami, tak jak to bywa w Gorliach w Barach i Restauracjach i widac ze naczynia maja sterylnie czyste a nie obcierane tylko chusteczka higieniczna i kolejny klient.
5 0
I tak bd jeździć do Sącza jak zwykle od 20 lat
3 0
W Kebabach u Obcokrajowcow mozna kupic doslownie wszystko i jest to zgodnie z Prawem Handlowym. pod warunkiem ze przetwory sa legalne w ich Krajach, bo Klient nawet nie swiadomie decydue co sam chce jesc, dlatego nie maja tlumaczen na jezyk Polski.
3 1
Pracowalam w nie jednym Kebabie i naczynia tam nie widzieli wcele wody!
2 1
Jak Klient nie dojadl bo roznie bywalo, to jedzenie bylo z tego robione drugi raz i sprzedawane jako Najtanszym Kosztem.
1 0
OLO- Wiadomo ze jest roznica bo przeszczegaja Higieny i nie przebiaja jedzenia ze Zwrotow!
1 0
Tym Najwiekszym sieciom nie oplaca sie robic oszczednosci na jedzeniach czy higienie, bo w kazdej chwili niedpodziewanie moze wpasc Sanepid czy Inspekcja Handlowa lub inne upowaznione Instytucje i mogli by zakonczyc dzialalnosc w calej Polsce przez jeden lokal.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz