Od kilku minut na skrzyżowaniu ulic Kościuszki, Sienkiewicza i Mickiewicza w Gorlicach panują utrudnienia w przejeździe spowodowane kolizją dwóch aut osobowych.
W końcu kiedy zostaną tam zlikwidowane światła oraz powstanie obiecane kilkakrotnie rondo Panie Burmistrzu ? Czas wziąć się do prawdziwej roboty !!!!
08:34, 29.05.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz
odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest
równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś,
że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku
Zgłoś komentarz
0 0
W końcu kiedy zostaną tam zlikwidowane światła oraz powstanie obiecane kilkakrotnie rondo Panie Burmistrzu ? Czas wziąć się do prawdziwej roboty !!!!
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz