Zamknij
REKLAMA

Gorlice. "To skomplikowane" - walentynkowy koncert MDK

09:03, 26.02.2019 | Jarosław Rozpłochowski
REKLAMA
Skomentuj

Studio Wokalne działające w Młodzieżowym Domu Kultury w Gorlicach zorganizowało kolejny koncert, którego tematem przewodnim były Walentynki. Piosenki o "skomplikowanej" i nie tylko, miłości zachwyciły publiczność, która zgotowała wykonawcom owacje na stojąco.

W okolicach święta zakochanych młodzi artyści działający w Studiu Wokalnym przygotowują zawsze specjalny koncert poświęcony miłości. Tym razem przedstawili to uczucie w różnych jego aspektach. Widzowie usłyszeli 18 songów miłośnych. Koncert, który nosił intrygujący tytuł „To skomplikowane…” przeprowadził licznie zgromadzoną publiczność od odległych czasów międzywojennych, powojennych, przez lata ’60 aż po współczesność.

Na koncercie zabrzmiały piosenki z każdej dekady i dzięki temu można było porównać jak miłość traktowano kiedyś, jak to się zmieniało na przestrzeni lat i jak to robi się dziś. Był to wyjątkowo udany występ o czym świadczyły owacje na stojąco. Tych wyjątkowych wrażeń artystycznych dostarczyli:  Alicja Wachowicz, Anna Gryboś, Nastka Demianko, Kasia Liberda, Sylwia Kret, Zuzanna Śliwa, Aleksandra Poznańska, Emilia Zych, Julia Rak, Anna Korbicz, Paulina Wędrychowicz, Hanna Zając, Małgorzata Przybycień, Aleksandra Przybyłowicz, Maciek Jamro, Jan Dusza, Kuba Szwala. Wykonawcom towarzyszył zespół w składzie: Mirosław Bogoń, Tomasz Kubala, Rafał Belczyk.

Informacja i zdjęcia: MDK

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

bettibetti

2 0

Brawo pięknie było i nastrojowo-jednak nasza młodzież dużo potrafi jak chce! 16:53, 26.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone