Zamknij
REKLAMA

Kolejne wyróżnienie dla ZST

13:41, 11.09.2017 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

Zespół Szkół Technicznych im. Wincentego Pola w Gorlicach został nagrodzony LAUREM SPOŁECZNEGO ZAUFANIA. To prestiżowa i jedyna w swoim rodzaju nagroda przyznawana placówkom oświatowym wyłącznie na wniosek uczniów, rodziców i absolwentów szkoły.

To NAJWYŻSZA JAKOŚĆ KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO, o której pisaliśmy wcześniej, zauważona w konkursie MEN i ORE, pozwoliła szkole znaleźć się w chlubnym gronie liderów rzetelności, odznaczonych prestiżowym Certyfikatem. Na wyjątkowy charakter tej nagrody, prócz jej unikalności i uznania jakie ze sobą niesie, składa się również i sposób jej przyznawania – Laur Społecznego Zaufania nadaje się jedynie instytucjom publicznym i przedsiębiorstwom o najwyższej reputacji rynkowej i niepodważalnym zaufaniu społecznym, a w przypadku placówki oświatowej, wyłącznie na wniosek uczniów, rodziców i absolwentów szkoły.

Nie można sobie wyobrazić lepszej nagrody, niż uznanie zdobyte przez najwyższą jakość świadczonych usług Przyznany „Laur Społecznego Zaufania" to również zobowiązanie i mobilizacja do dalszej rzetelnej pracy oraz starań nad zapewnienia naszym uczniom usług edukacyjnych na najwyższym poziomie. Laur to kolejna nagroda dla Zespołu Szkół Technicznych. W ubiegłym roku otrzymaliśmy Certyfikat Zadowolony Konsument, który również świadczy o spełnianiu wysokich standardów z najwyższą jakością oferowanych usług edukacyjnych, który otrzymaliśmy na podstawie pozytywnych opinii naszych uczniów i ich rodziców. Zatem wszystkim tym, którzy oddali na nas głos bardzo dziękujemy. Zaufanie to cenny dar, który na pewno poprzez nasze działania będziemy wzmacniać– podkreśla dyrektor ZST w Gorlicach Renata Stępień.

Warto dodać, że od września ZST realizuje projekt LOWE skierowany do rodziców uczniów.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

XyzXyz

2 0

Gratulacje i powodzenia ???? 07:34, 13.09.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone