Zamknij
REKLAMA

GKPS Gorlice. Cenne zwycięstwo w Brzesku!

08:03, 17.12.2019 | Jarosław Rozpłochowski
Skomentuj foto: GKPS Gorlice
REKLAMA

Bardzo cenne zwycięstwo zanotowali nasi siatkarze na zakończenie pierwszej rundy rozgrywek w meczu rozgrywanym w Brzesku, pokonując nieobliczalny zespół Gryfa w stosunku 3:2, w setach do -20,-21,19,15 i 13.

W pierwszych dwóch setach tego pojedynku zdecydowaną przewagę w ataku oraz zagrywce posiadali zawodnicy z Brzeska, dzięki czemu wygrali przekonywająco pomimo sporej ilości własnych błędów.

Począwszy od trzeciego seta nasza drużyna przyjmowała zdecydowanie lepiej, co miało przełożenie na większą skuteczność w ataku. Dobra gra w obronie zmuszała przeciwników do ryzykownych akcji, co ponownie dawało gorlickiej drużynie sporo punktów po błędach własnych przeciwnika.

Gdy czwartego seta efektownym atakiem zakończył Paweł Czupik, wiadomym było, że ekipa GKPS nie wróci z wyjazdu bez punktu. Jednakże nasza drużyna nie poprzestała na tej skromnej zdobyczy i pomimo początkowego prowadzenia w piątej partii przez gospodarzy (7:4,8:5), walcząc bardzo ambitnie o każdą piłkę najpierw doprowadziła do wyrównania 10:10, by następnie przy stanie 12:13 zdobyć trzy kolejne punkty i wygrać tego seta 15:13 i cały mecz 3:2.

Najlepszym zawodnikiem tego spotkania został wyróżniony kapitan naszej drużyny, Przemysław NIKIEL. Gratulujemy!!!

Ta wygrana pozwoliła gorlickim siatkarzom utrzymać kontakt z czołówką I ligi, pomimo dwóch zaległych spotkań.

źródło informacji: GKPS Gorlice

Zobacz cały mecz!

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

mix24mix24

0 2

nie słucham i nie ogladam sportu. bo patologiczna słowenia i chorwacja zawsze musi wygrywać ,a skandynawom bądź niemcom czy austriakom zawsze wysoko oceniają se,dziowie. nie nawidzę sportu .sport=polityka 12:39, 07.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA