Zamknij

Z LKS na ogólnopolskie podium

15:53, 28.09.2017 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

Paweł Popardowski trener Ludowego Klubu Sportowego w Bobowej wraz z zawodnikami LKS Bobowa: Szymonem Wacławikiem, Krzysztofem Szpilą, Maciejem Boguszem i  Jakubem Kukiem odbierali, podczas XXX sesji Rady Powiatu Gorlickiego, gratulacje za swoje najnowsze sukcesy sportowe.

Chłopcy z LKS Bobowa w finale Ogólnopolskiego Finału o Puchar Kinder + Sport rozgrywanego w hali MOSiR w Zabrzu, po 3 dniach wyczerpujących rozgrywek zajęli 3 miejsce w Polsce.

W meczu półfinałowym po zaciętej walce ulegli drużynie Witamy Łódź 0:2. Natomiast w emocjonującym i pełnym zwrotów akcji meczu o 3 miejsce pokonali drużynę UMKS MOS Wola Warszawa 2:1 zdobywając ostatecznie brązowe medale!

W skład drużyny wchodzą: Szymon Wacławik, Maciej Bogusz, Szpila Krzysztof, Kuk Jakub. Do turnieju chłopców przygotowywali trenerzy Paweł Popardowski i Iwona Ćwikła.

Oprócz sportowej rywalizacji w czasie tego święta siatkówki była okazja spotkać się ze znanymi siatkarzami oraz lekkoatletami. Imprezę zaszczycili swoją obecnością m.in. Piotr Gruszka, Sebastian Świderski, Wojciech Grzyb, Paweł Woicki, Piotr Gacek, Paweł Zagumny, Bartosz Bednorz, Szymon Majewski, Monika Pyrek, Oktawia Nowacka. Można było z nimi porozmawiać, zebrać autografy i zrobić pamiątkowe zdjęcia.

Ponadto w nagrodę za zdobycie 3 miejsca w finale Ogólnopolskiego Turnieju Kinder+Sport zawodnicy LKS Bobowa otrzymali wejściówki na ceremonię otwarcia Mistrzostw Europy w siatkówce mężczyzn Polska 2017 i mecz otwarcia Polska-Serbia na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Gratulacje trenerowi i zawodnikom składali oraz dyplomy i nagrody wręczali starosta Karol Górski i przewodniczący Rady Powiatu Gorlickiego Mark Bugno.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone