Sport

Zamknij
Zobacz!

Glinik w nowej odsłonie? Kolejne zwycięstwo na początek sezonu

. 18:40, 16.08.2024 Aktualizacja: 12:37, 26.09.2025
4 Glinik w nowej odsłonie? Kolejne zwycięstwo na początek sezonu Zdj. ilustracyjne / Gorlice24

Glinik po perturbacjach związanych między innymi z odejściem dotychczasowego trenera całkiem dobrze rozpoczyna nowy sezon. Chociaż na starcie przytrafiła się porażka, to kolejne dwa mecze zakończyły się zwycięsko.

Podopieczni duetu trenerskiego - Łukasza Krzysztonia i Bartosza Madei radzą sobie bardzo dobrze - tak wskazuje wynik trzeciego meczy w tym sezonie. Z ostatnim rywalem, jakim była Limanovia Limanowa Glinikowi zawsze było nie po drodze, tym razem jednak to właśnie biało-niebiescy zakończyli spotkanie zgarniając trzy punkty.

Spotkanie na wyjeździe w limanowej nie należało od najłatwiejszych, jednak to gorliccy piłkarze wykazali się lepszą grą i w 83. minucie Damian Śliwa zdobył pierwszą i zarazem jedyną bramkę w tym meczu.

Dzięki temu po zaledwie trzech meczach GKS plasuje się na piątym miejscu w tabeli ligowej z sześcioma punktami na koncie. Oczywiście Układ tabeli po pierwszych spotkaniach nie jest jeszcze w pełni wiarygodny jednak trzeba przyznać, że rozpoczęty sezon zapowiada się bardzo ciekawie. 

Z pewnością kibice czekają również na wynik spotkania z najbliższym - bardzo trudnym rywalem, jakim jest  Bruk-Bet Termalica II Nieciecza. Spotkanie odbędzie się już w najbliższą niedzielę, również na wyjeździe ze względu na sytuacją związaną z modernizacją gorlickiego stadionu.

Będąc już przy temacie obiektu przy Sienkiewicza w Gorlicach, jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, mieszkańców zarówno Gorlic jak i Biecza czeka ogrom emocji. Wstępnie na ostatnią sobotę sierpnia planowane ma podjąć lokalnego - nowego w lidze rywala - Podhalanina Biecz, który świetnie spisał się w poprzednim sezonie V ligi i w efekcie dołączył do IV ligi. 

Limanovia Limanowa - GKS Glinik Gorlice 0:1 (0:0)

83" D. Śliwa

(.)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (4)

KGRKGR

7 0

A kiedy możemy się spodziewać oficjalnej decyzji o dopuszczeniu stadionu? Nad ranem w dniu meczu?

18:54, 16.08.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

KibicKibic

6 2

Brawo ,powiat gorlicki.
Brawo ze aż dwie drużyny w czwartej lidze- Glinik,Podhalanin.Trzymamy się razem, ( kibice i zawodnicy), bo niektórzy "anonimowi życzliwi" ciągle próbują nas skłócić...

22:50, 16.08.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Kibol-zbojKibol-zboj

3 1

Radzilbym nie pompowac balonika po 2 meczach wygranych. Oby balonik nie pekl po nastepnych meczach... zobaczymy.

09:18, 17.08.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

ChdavassasChdavassas

1 0

When is that dang refurbished stadium opening. When I came to Gorlice in June the lads were working very slowly..

23:47, 17.08.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gorlice24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%