Zamknij

Emocje przed ostatnim gwizdkiem! Gol w 97. minucie! Drugi wiosenny remis Glinika Gorlice

17:15, 24.03.2024 . Aktualizacja: 18:14, 24.03.2024
Skomentuj fot. GKS Glinik Gorlice fot. GKS Glinik Gorlice

Piłkarze z Gorlic rywalizujący w czwartej lidze małopolskiej w niedzielnym meczu wyjazdowym 21. serii gier podzielili się punktami z Watrą Białka Tatrzańska. Starcie zakończyło się remisem 2:2. Wcześniej Glinik prowadzony przez trenera Tomasza Wacka zremisował u siebie z Barciczanką Barcice 0:0.

W pierwszej połowie spotkania przyjezdni jakby oswajali się z murawą przeciwnika. Grali bardzo zachowawczo. GKS w tej części meczu stracił gola po jednej z pierwszych groźniejszych okazji Watry. W drugiej połowie goście ożywili się. Gorliczanie najpierw doprowadzili do wyrównania po trafieniu Fundakowskiego, który wykorzystał ładne dośrodkowanie Dąbrowskiego, a następnie wyszli na prowadzenie po prostopadłym zagraniu Musi do Śliwy, który nie dał szans golkiperowi Watry.

Mimo to Glinik stracił bramkę i do Gorlic musiał wracać nie do końca zadowolony.

Taka jest piłka. Czasami zdarzają się rzeczy niewyobrażalne, niemożliwe. Mieliśmy ten mecz pod kontrolą, w końcówce wdarło się jednak w nasze szeregi trochę nonszalancji. Piłka odbiła się dwa, trzy razy i rywal w końcu to wykorzystał. Szkoda, bo ta bramka dla miejscowych padła w 97. minucie a sędzia doliczył cztery... Co tu jednak wiele mówić, skoro w Hiszpanii kończy się bramkową akcję w trakcie… Przede wszystkim możemy mieć pretensje sami do siebie. Były błędy w ustawieniu, trochę na zbyt wiele pozwoliliśmy Watrze

– ocenił spotkanie trener Tomasz Wacek.

Po dwudziestu rozegranych meczach Glinik jest dwunasty.

Watra Białka Tatrzańska - Glinik Gorlice 2:2 (1:0)

Gole: 1:0 Watra 22, 1:1 Fundakowski 58, 1:2 Śliwa 78, 2:2 Watra 90+7.

5 4

Mialo byc dobrze a na wiosne znowu padaka... na 6 pkt ledwie 2 zdobyte. Tak to my sie w lidze nie utrzymamy! 17:24, 24.03.2024

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

reo

KozakKozak

3 8

Szkoda drużyny ! Z tym trenerem daleko nie zajedziecie ! Japać umie i nic po za tym ! Ciagle usprawiedliwienia ! Brak koncepcji, wizji, wyników ! Żenada ! Drugi remis z przeciętniakami ! Czas na zmiany ! 17:25, 24.03.2024

Odpowiedz

XxxxxxXxxxxx

5 8

Hahahah mówiłem hahahah obiecywanki zapowiedzi jacy to super przed wiosna a tu szybka weryfikacja... kończ waść wstydu oszczędź śmieszny klubik amatorszczyzna 17:37, 24.03.2024

4 1

Byłem na czemu i widziałem. Pierwsza połowa słaba ale przeciwnik nie wiadomo jak nie przeważał może miał że 3 różne a my mieliśmy też swoje okazję pierwsza bramka z przypadku . Na drugą połowę Glinik wyszedł inny zdominował ich strasznie dawno takiej dominacji nie widziałem przeciwnikowi ciężko było wyjść z połowy nasz bramkarz miał może z dwa razy piłkę w rękach . Końcowa to jest porażka sędzia faktycznie doliczył 4 minuty a skończył w 97. Dał im zagrać faul i dwa rzuty różne co po piwerszym powinien skończyć. Dla mnie to jest skandal jakby czekal żeby Watra trzelila bramka .co innego że daliśmy im strzelić mając piłkę na ich połowie z rzutu z autu. Szkoda punktów. A co do kapitana jak masz problem to myślę że Dawid jest takiem czlowiek że dalby Ci szanse zagrać za niego alebo spróbować się z nim ścigać może przyjdź na trening i zapytaj zamiast obrażać w internecie 14:44, 25.03.2024

KGR KGR

4 5

Hahahahah, u „trenera” wszyscy winni tylko nie oni sami. Dziś znowu sędziowie nie lubią Glinika, ciekawe co za tydzień będzie jak Wisełka przyjedzie. Ma tydzień na znalezienie wytłumaczenia bo z taką grą to szkoda na plac wychodzić🤣🤣🤣 17:42, 24.03.2024

2 3

Skończcie to *%#)!& o nie utrzymaniu w lidze, już się żygać chce. Trener nie gra, ustawia grę tym co ma, zasponsoruj jeden z drugim transfer wybitnych piłkarzy, to sobie będziecie mogli wymagać. Do boju GKS, bo remisami w dziesiątce się nie zameldujemy 20:57, 24.03.2024

Odpowiedz

Do slums Do slums

2 5

Przecież sam sobie ściągał piłkarzy z krosna… podobno mieli być wzmocnieniem.. zapowiedzi huczne jak zwykle 21:34, 24.03.2024

DojuDoju

2 6

6 liga 6 liga GKS!!!! 23:02, 24.03.2024

Odpowiedz

Od slumsOd slums

7 0

Ściągał, na jakich klub stać, a poza tym wywiązują się bardzo dobrze 10:33, 25.03.2024

Odpowiedz

2 1

To nie pisz żeby ktos zasponsorował transfer skoro są i wg Ciebie się spisują 11:20, 25.03.2024