Zamknij

Glinik ograny przez Błękitnych z Ropczyc [FOTO]

Piotr Boczoń Piotr Boczoń 21:11, 03.02.2024 . Aktualizacja: 21:22, 03.02.2024
Skomentuj Fot. Gorlice24.pl / Piotr Boczoń Fot. Gorlice24.pl / Piotr Boczoń

Glinik Gorlice rozegrał w sobotę kolejny mecz towarzyski w ramach przerwy zimowej. Tym razem przeciwnikiem była drużyna Błękitnych Ropczyce, również występująca w czwartej lidze, ale podkarpackiej.

Podobnie jak w poprzednich trzech sparingach, trener Tomasz Wacek testował nowych zawodników. Ze względu na duże zmiany w składzie drużyny, każdy sparing jest niezwykle ważny, aby zespół mógł się lepiej zgrać i współpracować ze sobą.

Spotkanie na sztucznym boisku OSiR w Gorlicach rozpoczęło się od dwóch szybkich goli. Pierwszy zdobyła drużyna przyjezdna, ale podopieczni Tomasza Wacka szybko wyrównali. Ostatecznie jednak zwycięstwo w meczu odnieśli piłkarze z Podkarpacia ogrywając gorliczan 2:4.

W sobotnim sparingu nie zabrakło błędów, które trener będzie starał się wyeliminować w kolejnych spotkaniach. Mimo to jego podopieczni pokazali również kilka naprawdę ciekawych i dobrych akcji. 

Glinik Gorlice : Błękitni Ropczyce 2:4

Bramki dla Glinika: testowany, Kuliga (rzut karny)

Skład: Czochor, Kuliga, Krzysztoń, Kolbusz, Dąbrowski, Olejnik, Drąg,  Szafran, Kozma, Śliwa, testowany oraz Krawczyk, Kuzio, Buś, Trybek, Szlachta, Kukla.

[FOTORELACJA]3381[/FOTORELACJA]

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%