Zamknij

GKPS musiał przełknąć gorzką pigułkę. Nasi siatkarze grali z liderem

10:54, 02.02.2024 . Aktualizacja: 10:59, 02.02.2024
Skomentuj zdj. ilustracyjne / Gorlice24 zdj. ilustracyjne / Gorlice24

1. liga małopolska. Siatkarze GKPS Gorlice w miniony weekend mają za sobą rywalizację w liderującą MKS Skawą w Wadowicach. Zgodnie z oczekiwaniami, mimo walki ze strony gości z „Miasta Światła”, łatwo nie było. Gorliczanie nie zdołali przełamać serii czterech wyjazdowych porażek.

Wadowiczanie triumfowali w trzech setach.

Zadanie okazało się tym bardziej trudne, że w meczu z powodu problemów zdrowotnych nie mógł wystąpić Łukasz Ludwin, co niewątpliwie miało przełożenie na mniejsze zagrożenie ze strony naszej drużyny w grze na siatce

– zauważył szkoleniowiec GKPS Krzysztof Kozłowski.

Jak dodał trener, mimo wszystko trzeba być optymistą.

Mamy nadzieję, że w czasie dwutygodniowej przerwy w rozgrywkach wszyscy nasi zawodnicy powrócą do pełnej dyspozycji i w najbliższym meczu z zespołem Volleyteam Gromnik (sobota 3 lutego o godz. 18, hala OSiR), zaprezentują w pełni swoje siatkarskie walory

– nie kryje Kozłowski.

Gorliccy siatkarze po dziesięciu rozegranych meczach ligowych zajmują w tabeli czwarte miejsce mając w swoim dorobku 15 pkt. Skawa jest zdecydowanie pierwsza i może pochwalić się 28 „oczkami”. Drugie miejsce zajmuje KS Volley Podegrodzie (20 pkt), a trzecie GSKS Laskowa (19 pkt).

MKS Skawa Wadowice – GKPS Gorlice 3:0 (25:20, 25:21, 25:20)

Skład GKPS:  Nikiel Przemysław (kapitan),  Czupik Paweł, Cetnarowski Krzysztof, Szpyrka Bartosz, Turek Adrian,  Bąk Michał, Turek Sebastian (L); Motyka Szymon, Duda Sebastian, Dziki Konrad. Trener: Krzysztof Kozłowski.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%