Zamknij

Maks Tajak Mistrzem Polski Juniorów!

09:55, 16.05.2023 . Aktualizacja: 09:56, 16.05.2023
Skomentuj fot. GKSW fot. GKSW

Dokładnie miesiąc temu informowaliśmy o zdobyciu przez Maksa mistrzowskiego tytułu w kickboxingu w kategorii Low Kick. Teraz znów sięgnął po złoto, tym razem w swojej ulubionej kategorii K1!

Maksymilian Tajak jest zawodnikiem Gorlickiego Klubu Sportów Walki, w miniony weekend wziął udział w odbywających się w Kartuzach Mistrzostwach Polski Kickboxingu, w formule K-1. To jego ulubiona kategoria i nie miał w niej sobie równych. Wywalczył swój kolejny tytuł Mistrza Polski!

[ZT]15006[/ZT]

Bardzo dobrze zaprezentowali się również inni zawodnicy gorlickiego Klubu. Trzecie miejsca zajęli Daniel Szczygieł (w kategorii seniorskiej do 60 kg) oraz Dawid Tajak, (w kategorii seniorskiej do 57 kg).

Chociaż poza podium, to jednak również na dobrej pozycji rywalizację ukończyła zawodniczka walcząca w kategorii juniora starszego do 60 kg Martyna Szczygieł. Zajęła 5. lokatę.