Zamknij
REKLAMA

"Nasz Nowy Dom" nadszedł czas emisji gorlickiego odcinka

19:43, 03.04.2020 | Jarosław Rozpłochowski
Skomentuj
REKLAMA

Nieco ponad dwa miesiące temu mieliśmy przyjemność, jako jedni z nielicznych gościć na planie filmowym sztandarowego programu TV Polsat "Nasz Nowy Dom". Dzięki temu na bieżąco mogliśmy podglądać nie tylko pracę ekipy telewizyjnej, ale także Katarzyny Dowbor, Wojciecha Strzelczyka i Artura Witkowskiego. 

Portal

gorlice24.pl

Napisał o tym

pierwszy

Zimny poniedziałkowy poranek 27 stycznia zaczęliśmy od spotkania z producentką programu "Nasz Nowy Dom" emitowanego do wielu lat na antenie Telewizji Polsat. Obserwowaliśmy, jak wygląda rekonesans budynku przewidzianego do remontu i byliśmy świadkami kiedy gospodarz programu Katarzyna Dowbor przed kamerami wypowiedziała słowa, na które czekali bohaterowie gorlickiego odcinka. Kiedy padło "wyremontujemy Wasz dom" Państwo Jadwiga i Stanisław Wiejaczkowie oraz wychowywany przez nich wnuk Kuba mieli dosłownie kilka chwil by spakować się na pięciodniowy wyjazd do jednego z rzeszowskich hoteli. 

[ZT]7704[/ZT]

Ledwo auto z rodziną opuściło teren posesji natychmiast wkroczyła na nią ekipa budowlana przystępująca do zaplanowanej "demolki" domu, którego stan wymagał natychmiastowej interwencji. My na plan zaproszeni zostaliśmy kolejnego dnia tj. we wtorek 28 stycznia. 

Pomimo wczesnej pory i przejmującego zimna na planie programu od kilkunastu godzin panowała gorąca atmosfera i praca sukcesywnie postępowała do przodu. Wszystko zgodnie z projektem wyrysowanym przez architekta Wojciecha Strzelczyka, który zakreślił zakres prac, jakie musiała wykonać ekipa budowlana pracująca pod czujnym okiem Artura Witkowskiego. 

[ZT]7709[/ZT]

Pięć dni prac minęło bardzo szybko i nadeszła sobota 1 lutego. Zgodnie ze scenariuszem był to czas kiedy do Gorlic ma powrócić rodzina Państwa Wiejaczków z wnukiem. Dzięki uprzejmości ekipy TV Polsat mieliśmy przyjemność uczestniczenia także w tej części realizacji programu. Obserwując z polowej reżyserki całość nagrania widzieliśmy pierwsze reakcje Państwa Wiejaczków przy wysiadaniu z auta. Widzieliśmy także ich radość przeplataną wzruszeniem po wejściu do wnętrza wyremontowanego domu. W końcu uczestniczyliśmy także w uroczystym powitaniu ich przez najbliższych i przyjaciół. 

[ZT]7721[/ZT]

Jeśli jesteście Państwo ciekawi, jak wyglądał dom przed remontem, jak przebiegały w nim prace i na jakie utrudnienia trafiła ekipa remontowa i w końcu co udało się im zrobić przez pięć dni i nocy macie ku temu idealną sposobność. Premiera gorlickiego odcinka programu "Nasz Nowy Dom" na antenie Telewizji Polsat już w najbliższy czwartek 9 kwietnia o godzinie 20.00 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (7)

AbdulAbdul

22 8

Za info powinno się podziękować co niektórym 21:38, 03.04.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

fan fan

6 3

dięki za wiadomość szacun
21:58, 04.04.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


......

0 4

Co za wiadomość A dziś czwartek i transmisji nie ma chyba ktoś źle jest zorientowany . I tak właśnie rozchodzą się zle informację może z covi19 jest tak samo i komu tu wierzyć. 20:27, 08.04.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

obcyobcy

1 0

Wczoraj była środa , a dziś jest czwartek i emisja jest. 20:48, 09.04.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


REKLAMA
REKLAMA