Zamknij
REKLAMA

Gorlice. Orkiestra nastrojona, wolontariusze gotowi

22:13, 10.01.2019 | Agnieszka Przybyłowicz
REKLAMA
Skomentuj

Dziś w Gorlickim Centrum Kultury odbyła się ostatnia odprawa przed niedzielnym XXVII Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Portal

gorlice24.pl

Napisał o tym

pierwszy

Nasz portal, jako pierwszy i w zasadzie jedyny już w maju ubiegłego roku był obecny przy rozpakowywaniu w gorlickim szpitalu najnowszego transportu z darami od fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która przekazała wtedy do naszego szpitala między innymi łóżeczka i łóżka na oddział dziecięcy

[ZT]6044[/ZT]

 Przez ostanie blisko trzy dekady tych prezentów z Warszawy do Gorlic było oczywiście dużo więcej. Ta hojność fundacji nie jest przypadkowa, wszak mieszkańcy ziemi gorlickiej od bardzo wielu lat szczodrze wspierają ideę Jurka Owsiaka nigdy nie żałując pieniędzy wrzucanych do skarbonek w dniu finału.

Tegoroczny już XXVII Finał WOŚP odbędzie się za trzy dni, w niedzielę 13 stycznia. Dziś popołudniu w sali teatralnej Gorlickiego Centrum Kultury odbyło się robocze spotkanie członków sztabu WOŚP z wolontariuszami, którzy będą kwestować w tym roku na rzecz fundacji. Wzorem lat ubiegłych będzie to grupa 150 osób, które będzie można spotkać na terenie całego miasta, ale także w okolicznych miejscowościach. Dziś oficjalnie odebrali oni swoje identyfikatory i skarbonki. 

[ZT]6688[/ZT]

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


aaaa

8 1

"Złoty melon" czeka na kasę. 22:19, 11.01.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

leelee

3 0

potwierdzam i się zgadzam 10:27, 13.01.2019


© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone