Zamknij

Gorliczanie zaprośmy znów LECH’a do nas!

07:08, 09.04.2018 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

Przed ośmiu laty, w 2010 roku nasz portal zgłosił miasto Gorlice do zabawy organizowanej przez Kompanie Piwowarską, gdzie nagrodą była impreza z marką LECH. W tym roku znów możemy powalczyć o ciekawy event sygnowany marką LECH. 

Tak bawiliśmy się w wakacje 2010 - zobacz naszą fotorelację i sprawdź, czy znajdziesz w niej siebie sprzed ośmiu lat :) 

[ZT]1769[/ZT]

"Chodź na miasto – Gorlice łączą ludzi" to najatrakcyjniejsza seria imprez w Beskidzie Niskim, przeznaczona dla wszystkich niezależnie od wieku i płci! Wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w serii trzech wakacyjnych imprez, które ożywią zapomnianą przestrzeń miejską i zaktywizują mieszkańców Gorlic w czasie wakacji 2018 r. i 2019 r.! Podczas Dancingu Międzypokoleniowego, zagrają DJ-e seniorzy, Silent Disco rozrusza Was przez całą noc, a ekologiczne Plaża Party pozwoli wypocząć! Miasto jest dla ludzi!

Projekt zakłada realizację dwóch edycji ( 2018-19 r.) wakacyjnych imprez:

Dancingu Międzypokoleniowego – imprezy z założenia przeznaczonej do wspólnej zabawy tych najstarszych jak i najmłodszych mieszkańców naszego miasta. W wydarzeniu weźmie udział dwóch DJ-ów, w tym DJ senior. Imprez odbędzie się na płycie Rynku – w samym sercu Gorlic, miejscu spotkań, które powinno jednoczyć wszystkich mieszkańców.

Silent Disco – impreza do tej pory znana z dużych miast. Podczas wydarzenia zagra 3 DJ-ów, którzy grać będą różną muzykę na swoich pasmach – bawić będziemy się wspólnie. Silent Disco odbędzie się na Placu Dworzysko. Imprez ta będzie pierwszym wydarzeniem organizowanym w tym miejscu. Do tej pory Plac mimo dogodnej lokalizacji w obrębie Starówki, pełnił tylko funkcję targową. –

Ekologiczna Plaża Party – plaża party odbędzie się na zakończenie cyklu imprez. Będzie można wypocząć na leżakach, zrelaksować się przy muzyce oraz zjechać z najdłuższej ślizgawki wodnej w Polsce. Podczas imprezy promować będziemy ekologiczne podejście do życia w mieście – za każde przyniesione do specjalnego punktu elektrośmieci, będzie można dostać sadzonkę, bądź gadżety promocyjne. Obdarowany zostanie także każdy, kto przyjedzie na rowerze. Do zbiórki elektrośmieci zachęcą seniorzy z Uniwersytetu Złotego Wieku. Plaża Party również odbędzie się na Rynku.

Osiem lat temu nasz portal skutecznie zintegrował mieszkańców Gorlic i okolic do aktywnego głosowania i jako jedyni w Polsce zdobyliśmy wielką imprezę LECHA. Jak mówią niektórzy „historia lubi się powtarzać”, a zatem Gorliczanie DO DZIEŁA!

Więcej szczegółów oraz głosowane na Gorlice znajdziesz TUTAJ

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

bolololobolololo

6 3

Wszystko ładnie, tylko szkoda ze to piwo takie wodniste jakieś. Trzeba by wnosić własne bo na imprzezach bedzie tylko jedna marka piwa. Ewentualnie inne "rarytasy' od Kompanii Piwowarskiej. 20:04, 10.04.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

LenyLeny

2 1

Zimny Lech ten year's after... 13:25, 11.04.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

beogrbeogr

0 0

Years a nie year's, panie Anglik... 08:53, 20.04.2018


PyśkaPyśka

4 8

Burmistrz i władze miasta oficjalnie promują alkohol i jedną z jego marek handlowych!!! Świat się kończy. Panie Kuklo chyba troszkę się Pan zapędził w pogoni za poklaskiem! 10:22, 15.04.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

kapselkapsel

2 6

A czy to mało alkoholu leje się w tym mieście?piwo wszędzie,zbyt dużo.Promujcie lepiej inne napoje. 22:10, 15.04.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


REKLAMA
REKLAMA
© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone