Zamknij
REKLAMA

WS-C3850-48T-S – switch z dalekiej Ameryki

15:47, 27.04.2018 | artykuł sponsorowany
Skomentuj
Fot. pixabay

Na pytanie, które państwo jest najlepiej rozwinięte technologicznie, odpowiedź jest jedna – Stany Zjednoczone Ameryki. To właśnie stamtąd pochodzi wiele rozwiązań, z których dziś korzysta cały świat. Jednym z nich jest WS-C3850-48T-S, wyprodukowany przez firmę Cisco.

Stany Zjednoczone – kopalnia innowacji

Niektórzy uważają, że Ameryka była zawsze o krok, a nawet dwa, przed Europą. Gdy na Starym Kontynencie rządzili królowie i cesarzowie, Stany Zjednoczone zdecydowały się pójść ścieżką demokracji i wybrały prezydenta. Kiedy w Europie przemysł samochodowy zaczyna dopiero raczkować, za Oceanem fabryki Henry Ford masowo produkują Forda T. Gdy po wojnie Europa Wschodnia wciąż stawia na przemysł ciężki, USA idą w przeciwną stronę, decydując się na inwestowanie w przemysł lekki oraz teleinformatyczny. W czasie, gdy w San Francisco powstawała jedna z najważniejszych firm informatycznych, w Polsce za samochód luksusowy uchodziła Łada 2107. Tak właśnie wyglądała przepaść między naszym regionem a Stanami Zjednoczonymi.

Cisco – prosto z Doliny Krzemowej

To właśnie w Dolinie Krzemowej w latach 70. i 80. XX wieku nastąpił gigantyczny rozwój technologi. Najwięksi gracze branż: komputerowej, informatycznej, sieciowej i pochodnych mają swoje siedziby w północnej Kalifornii. Jedną z nich jest Cisco Systems, Inc. producent rozwiązań i produktów z branży sieciowej, takich jak np.WS-C3850-48T-S. Od czasu swojego powstania w 1984 roku firma zdominowała swoją branżę. Dokonała wielu przejęć, cały czas udoskonalała swoje produkty i oferowała nowe, innowacyjne rozwiązania sieciowe. Przez ponad 30 lat, przedsiębiorstwo założone przez małżeństwo Leonarda Bosacka i Sandrę Lerner urosło do miana największego w branży sieciowej. Dziś oddziały Cisco Systems są w 75 państwach na świecie, zaś sieć partnerska obejmuje 115 krajów, jednym z nich jest Polska i u nas również można kupić przełącznik WS-C3850-48T-S.

WS-C3850-48T-S – przełącznik dla korporacji

Amerykańska firma ma w swojej ofercie wiele produktów. Jedne sprawdzą się lepiej w małych przedsiębiorstwach, inne dedykowane są dla gigantów na rynku. WS-C3850-48T-S to przełącznik klasy korporacyjnej. Jest to produkt nowej generacji i stanowi on podstawę dla pełnej zbieżności między sieciami przewodowymi i bezprzewodowymi na jednej platformie. Jedną z jego głównych zalet jest przepustowość rutowania, która wynosi aż 176 Gbit/s. WS-C3850-48T-S należy do grona produktów, które praktycznie nigdy się nie psują. Według producenta średni okres, po którym należy go serwisować, wynosi 303660 godzin, czyli raz na ponad 34 lata!

(artykuł sponsorowany)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone