Zamknij
REKLAMA

Gumka recepturka-kilka przydatnych zastosowań

17:23, 12.02.2018 | artykuł sponsorowany
REKLAMA
Skomentuj
Fot. materiał partnera

Wszyscy wiedzą, jak wyglądają gumki recepturki. Każdy bawił się nimi w dzieciństwie. Są niepozorne, ale w praktyce nie można się bez nich obyć. Mają bardzo wiele zastosowań w gospodarstwach domowych. W tym artykule, podpowiem wam, w jaki sposób można wykorzystać gumki recepturki. Napiszę wam o kilku ciekawych i zaskakujących pomysłach, które na pewno zmienią wasze spojrzenie na gumki recepturki.

Gumki recepturki pomogą na wyrobioną główkę od śrubki

Każdy, kto na co dzień zajmuje się majsterkowaniem, bardzo dobrze wie o tym, że największym problemem jest wyrobione nacięcie, które można znaleźć na główce śrubki. Z tego powodu nie można odkręcić śrubki. Jednak jeżeli użyjesz gumki recepturki, to po przyłożeniu jej do nacięcia, wypełni ona wyrobione miejsce. Wtedy już możesz spokojnie odkręcić każdą śrubkę.

Kable są w całym domu

Kable oraz kabelki doprowadzają do szewskiej pasji prawie każdego. Ciągle się plączą, a doprowadzanie ich do stanu używalności czasami trwa przez parę godzin. W zależności od ilości kabli. Jeżeli masz gumki recepturki, to wystarczy, że zepniesz nimi zwinięte w kłębek kable.

Problem z otwieraniem słoika?

Niestety czasami każdy z nas musi się z nim nieźle naszarpać. Bywają też chwile, gdy się poddajemy i wołamy do pomocy kogoś silniejszego. Od teraz możesz to zrobić sama. W dodatku szybko, łatwo oraz skutecznie. Jak to możliwe? Wystarczające będzie nałożenie gumki recepturki na trudną do odkręcenia nakrętkę. Twoja dłoń przestanie się ślizgać po nakrętce. To spowoduje, że do otwarcia słoika nie będzie już potrzebna tak duża siła.

Zatrzaskujące się drzwi

W wielu sytuacjach, na przykład przy wnoszeniu ciężkich przedmiotów do domu, zatrzaskujące się drzwi są dla Ciebie z pewnością bardzo denerwujące. Wyobraź sobie, że trzymasz w rękach ciężki karton, a przy zatrzaskują się przed Twoim nosem. Wtedy musisz odłożyć karton na ziemię, otworzyć drzwi i znowu go podnieść. Niepotrzebnie tracisz energię. Gumki recepturki Ci w tym pomogą. Wystarczy, założyć gumki recepturki na klamki z dwóch stron. Zamek już nie zaskoczy. Nawet, gdy drzwi się zamkną, to wystarczy popchnąć je nieznacznie nogą i po problemie.

Wejdź na https://pakownia24.pl/ - Gumki Recepturki różnych wielkości i w dobrej cenie.

Ubrania spadające z wieszaków

Kto nie zna tego problemu? Niezwykle irytujące. Musisz zainwestować w gumki recepturki. Zamocuj je na końcówkach wieszaka. Wtedy zawieszone ubrania nie będą się ślizgać. Zostaną na swoim miejscu, a Ty wreszcie poczujesz błogi spokój. Gumki recepturki mogą się przydać również do takich rzeczy jak francuski manicure, malowanie pokoju czy pakowanie ubrań. Może wymyślisz też inne sposoby na wykorzystanie gumek recepturek?

(artykuł sponsorowany)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018