REKLAMA

Jak spać kolorowo?

10:02, 18.12.2017 | artykuł sponsorowany
REKLAMA
Skomentuj
Fot. materiał partnera

Pokoje dziecięce mają coraz więcej z magii. Coraz częściej przykładamy bardzo dużą uwagę do stylizacji miejsca oraz doskonałej jakości wykorzystywanych tam materiałów. To też moda na „eko” czy „bio” tkaniny powoduje, że oprócz ciekawej kolorystyki, ulubionych dziecięcych motywów i na przykład postaci bajkowych baczniej przyglądamy się składowi rzeczy, które kupujemy dla malucha. Co ważne, szczególnie tym, które są blisko ciała.

Spokojny sen

Zapewnienie odpoczynku dzieciom to jedne z największych marzeń rodziców. By dzieci spokojnie spały, wnętrze sypialni jest wietrzone, panuje w nim przyjemny klimat, a sufit rozświetlają gwiazdki z projektora, a w radio gra cicha muzyka. Podstawą będzie oczywiście wygodne i funkcjonalne łóżeczko, które zapewni i bezpieczeństwo, i własną przestrzeń. Kolejną obowiązkową rzeczą będzie pościel https://zaira.pl/, która łączy w sobie zarówno doskonałą jakość, jak i świetny design. Przy wyborze tej odpowiedniej kierujemy się oczywiście podobnymi argumentami jak w przypadku tej dla dorosłych. Dobra pościel musi być uszyta z naturalnych tkanin, powinna umożliwiać skórze oddychanie i oczywiście być piękna.

Wyjątkowa troska

Produkty https://zaira.pl/pl/c/Posciel-dla-dzieci/9 bardzo często stają się prezentem bądź dla świeżo upieczonych rodziców i maluszka, bądź też dla starszego dziecka. Dlaczego? Bo są po prostu wyjątkowe. Wybierając idealną pościel, przede wszystkim powinniśmy zwracać uwagę na jakość materiałów i specjalne atesty. Najlepiej w pokoju dziecięcym sprawdzą się oczywiście bawełna, która nie będzie podrażniać wyjątkowo delikatnej skóry dziecka. Koniecznie należy też pościel dopasować do wielkości łóżeczka. Ta dla niemowląt będzie oczywiście miała najmniejsze rozmiary. Kolejnym aspektem – ważnym dla najmłodszych i nieco starszych będzie oczywiście wygląd. Pościele dla dzieci są wyjątkowo kolorowe, wykorzystywane są na nich motywy florystyczne czy też związane ze zwierzętami, ale najczęściej maluchy wybierają wizerunki ulubionych postaci bajkowych. Oprócz komfortu i bezpieczeństwa taka pościel to również okazja do świetnej zabawy i pobudzania wyobraźni. Warto postawić i na jakość, i na kolory, bo najlepsze produkty nawet po wielu praniach nadal będą wyglądać świetnie, sprawiając, że i dzieci, i dorośli będą po prostu zadowoleni.

Zasypianie w ulubionej pościeli w towarzystwie czytającego rodzica i delikatnego światła to prawdziwy raj dla mniejszych i większych dzieci.

(artykuł sponsorowany)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018