Zamknij
REKLAMA

VI Spotkanie Pokoleń

19:45, 20.11.2017 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

Pod hasłem „Ta nasza młodość...” upłynęło VI Spotkanie Pokoleń organizowane przez Zarząd Gorlickiego Stowarzyszenia Przyjaciół I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kromera oraz Dyrekcję Szkoły w I Liceum Ogólnokształcącym im. Marcina Kromera w Gorlicach.

Coroczne wydarzenie jest inicjatywą Zarządu  Gorlickiego Stowarzyszenia Przyjaciół I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kromera, któremu przewodniczy Renata Kochan. To okazja do spotkania się i wspominania szkolnych czasów przez osoby przystępujące do matury „kilka lat temu”. 

Uroczystość rozpoczęto niezwykłym koncertem Kwartetu Galicyjskiego, który tworzą cztery piękne i utalentowane absolwentki Akademii Muzycznych i Uniwersytetów Muzycznych – Joanna Kiełbasa, Martyna Bulzak, Ewa Borcz i Beata Cholewa. Występ dostarczył miłych wrażeń i na tyle spodobał się publiczności, że konieczny był bis.

Starosta Karol Górski w swoim przemówieniu zaznaczył, iż jest to piękna inicjatywa, którą powinno się kontynuować. Wspomniał również, że wspólnie z burmistrzem Miasta Gorlice Rafałem Kuklą dokładają wszelkich starań, by otrzymać dotację na remont budynku liceum.

Do licznego udziału w imprezie zachęcał także burmistrz Rafał Kukla, który również jest absolwentem tej szkoły.

Informacja i zdjęcia Joanna Podsadowska

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone