Instruktor/ka Fitness, CrossFit.... Gorlice

Siłownia Fabryka Sportu największy nowo otwierany Klub Fitness w Gorlicach
poszukujemy do pracy osoby na stanowiska Instruktorów:
- Fitness,
- CrossFit,
- Indoor Cycling
- Joga

Adres: praca w Gorlicach
Elastyczne godziny pracy, możliwość pracy w weekendy.

Oferujemy
- pracę w nowym profesjonalnym klubie fitness
- praca zmianowa i elastyczne godziny pracy
- dodatkowe szkolenia
- atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania
- Dyspozycyjność oraz zaangażowanie
- Wykształcenie związane ze sportem lub ukończone kursy
- Nienaganna prezencja i wysoka kultura osobista
- Komunikatywność, optymizm, chęć rozwoju zawodowego, otwartość, cierpliwość
- Doświadczenie będzie dodatkowym atutem (szczególnie w prowadzeniu indywidualnych treningów personalnych)

Obowiązki
- Dbanie o wizerunek firmy (dbanie o porządek i czystość w klubie)
- Kreowanie pozytywnej atmosfery klubowej
- Aktywne pozyskiwanie klientów
- Prowadzenie treningów

Zainteresowane osoby, które spełniają powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV wraz z aktualnym zdjęciem oraz adresem zamieszkania.

Prosimy o dopisanie klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PMP Solution Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Gorlicach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.?

tel. 507002896
email. fabrykasportu@onet.pl

2017-04-03 12:42:14