Pełna sala uczestników, wykłady specjalistów i rozmowy o profilaktyce zdrowotnej – tak wyglądała kolejna konferencja z cyklu „Razem dla Zdrowia”. Wydarzenie odbyło się w sobotę (20 czerwca) w Gorlickim Centrum Kultury i zgromadziło mieszkańców powiatu gorlickiego zainteresowanych tematyką zdrowia.
2026-06-22 07:28:00