Promuj to ogłoszenie

Elektryk Automatyk Rockfin Sp. zo.o

Data dodania: 2022-01-14 16:28:12ID: 8694

604Pokaż numer[email protected]

Rockfin jest wiodącą na świecie firmą inżynieryjną, specjalizującą się w projektowaniu, produkcji, testowaniu i serwisowaniu systemów olejowych i paliwowych do turbin gazowych, turbin parowych, generatorów, kompresorów oraz wysokociśnieniowych napędów i systemów sterowania.
Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych, przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. Możemy poszczycić się współpracą z globalnymi Klientami takimi jak Burckhardt Compression, FLSmidth, GE, Kawasaki, MAN Energy Solutions, Mitsubishi Power, Siemens oraz Wartsila.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Elektryk Automatyk
Miejsce pracy: Gorlice, woj. małopolskie

OPIS STANOWISKA:
• Projektowanie systemów sterowniczo-zasilających, kontrolno-pomiarowych zgodnie z normami branżowymi i wymaganiami klienta
• Dobór urządzeń, weryfikacja zestawień materiałowych w odniesieniu do wymagań projektowych i formalnych
• Opracowywanie schematów połączeń, algorytmów działania do systemów sterowania/zasilania
• Wsparcie w procesie produkcji, zakupu, kontroli jakości dla komponentów i urządzeń projektowanych systemów sterowania i zasilania
• Wytyczanie tras kablowych dla projektowanych systemów
• Opracowywanie protokołów sprawdzających poprawność wykonania urządzeń w zakresie branży elektrycznej i automatyki
• Udział w przygotowywaniu ofert oraz doradztwo techniczne na rzecz klienta
• Udział w uruchomieniach urządzeń pomiarowych/systemów automatyki/zasilania

WYMAGANIA:
• Wykształcenie wyższe techniczne na kierunku Automatyka, Elektrotechnika itp.
• Doświadczenie na zbliżonym stanowisku
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Umiejętność czytania schematów elektrycznych, znajomość symboli schematów hydraulicznych
• Ogólna znajomość urządzeń kontrolno-pomiarowych (przetworniki, presostaty, regulatory)

MILE WIDZIANE:
• Doświadczenie w doborze urządzeń do strefy zagrożonej wybuchem (ATEX)
• Znajomość standardów NFPA, NEC
• Świadectwo kwalifikacyjne E1 (SEP)

OFERUJEMY:
• Stabilne zatrudnienie w firmie o zasięgu międzynarodowym i ugruntowanej pozycji na rynku
• Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego we współpracy z globalnymi liderami sektora Oil & Gas, Power i Industry
• Szkolenia oraz możliwość uczenia się podczas pracy przy projektach dla największych światowych Klientów
• Atrakcyjny system premiowy
• Prywatną opiekę medyczną
• Dofinansowanie do studiów oraz kursów językowych
• Program Rekomendacji Pracowników
• Dofinansowanie do karty MultiSport
• Nieoprocentowane pożyczki z ZFŚS
• Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
• Elastyczne godziny pracy
• System Home Office

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres [email protected] z wpisaną w tytule nazwą stanowiska. Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Informujemy, że będziemy mogli skontaktować się jedynie z wybranymi kandydatami.