Zamknij
REKLAMA
Promuj to ogłoszenie

Spawacz/napawacz

Data dodania: 2021-10-15 13:29:38ID: 8333

660Pokaż numer[email protected]

Oferujemy:

Pracę w firmie renomowanej na rynku krajowym i zagranicznym
Umowę na pełny etat
Wynagrodzenie docelowe, dostosowane do posiadanych umiejętności i doświadczenia
Możliwość rozwoju zawodowego
System premiowania
Elastyczny czas pracy
Zadania:

Spawanie/napawanie zgodnie ze specyfikacją i rysunkami technicznymi, wymaganiami jakościowymi międzynarodowych Klientów
Rzetelne raportowanie realizacji przewodników
Przestrzeganie ustalonych procedur i procesów produkcjnych
Nasze oczekiwania:

Wykształcenie: minimum zawodowe
Znajomość rysunku technicznego
posiadane uprawnienia do wykonywania zawodu (preferujemy metodę 311 dla prac napawania oraz MAG 135 dla spawania )
Dobre zdolności manualne
Chęć do pracy i ciągłego podnoszenia kwalifikacji


Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest NiUW GLINIK Sp. z o.o. z siedzibą w Gorlicach, ul. Józefa Michalusa 1, KRS: 0000127409, NIP:7381051327, REGON: 490655224.
NiUW GLINIK Sp. z o.o. jest częścią Grupy TDJ, w związku z czym Pana/Pani dane osobowe będą objęte współadministrowaniem oraz przekazywane w obrębie Grupy TDJ na potrzeby realizacji celu, dla którego są przetwarzane
W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem danych osobowych zachęcamy do kontaktu poprzez adres mailowy:[email protected] oraz pisemnie na adres naszej siedziby
Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji.
Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych jest obowiązek prawny ciążący na administratorze art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 – Kodeks Pracy oraz zgoda art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.
Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie drogą elektroniczna na adres: [email protected] Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22¹ Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Pania/Pana innych danych jest dobrowolne.
Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W przypadku, gdy zakres przesyłanych przez Pana/Pani danych wykracza poza katalog określony w art. 22¹ Kodeksu Pracy prosimy o zamieszczenie klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym.” W przypadku chęci udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych organizowanych przez Grupę TDJ prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych organizowanych przez Grupę TDJ


Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
REKLAMA