Promuj to ogłoszenie

Firma GRAND zatrudni Programistę wycinarki laserowej TRUMPF

Data dodania: 2021-07-20 08:53:20ID: 7964

184Pokaż numer[email protected]

Firma produkcyjna GRAND zatrudni na bardzo dobrych warunkach PROGRAMISTĘ WYCINARKI LASEROWEJ TRUMPF.

Lokalizacja: zakład obróbki metalu CNC w Korzennej

Zakres obowiązków:

* tworzenie nestingów
* programowanie wycinarki laserowej TRUMPF
* obsługa zleceń na wycinarkę

Wymagania:

* doświadczenie w tworzeniu rysunków technicznych CAD
* doświadczenie w tworzeniu programów na wycinarkę laserową
* mile widziana znajomość TruTops Laser i/lub TruTops Boost
* biegła biegła znajomość rysunku technicznego
* wiedza w zakresie obróbki mechanicznej
* dokładność i skrupulatność
* dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie.

Prosimy o składanie podań osobiście w naszej siedzibie: 33-322 Korzenna 91 lub na adres e-mail.