Zamknij
REKLAMA

Promuj to ogłoszenie

Drukarnia zatrudni Kierownika Zakładu

Data dodania: 2019-10-07 13:52:29ID: 4582

134Pokaż numerpraca@drukarniajaslo.pl

Drukarnia Jasło poszukuje pracownika na stanowisko: Kierownik Zakładu

Zakres obowiązków:
- prowadzenie firmy w obszarze produkcji, utrzymania ruchu, jakości produkcji
- organizowanie i prowadzenie bieżącej produkcji i nadzór nad jej wykonaniem
- odpowiedzialność za realizację miesięcznych planów produkcyjnych,
- doskonalenie wszystkich procesów produkcyjnych, terminowości dostaw, jakości i minimalizacji kosztów
- podnoszenie wydajności w oparciu o efektywne wykorzystanie maszyn i zasobów ludzkich
- odpowiedzialność i nadzór nad gospodarką materiałową zakładu
- przywództwo i rozwój

Wymagania:
- wykształcenie techniczne
- min. 5 lat doświadczenia na samodzielnym stanowisku kierowniczym w produkcji
- doświadczenie w kierowaniu zespołem i koordynowaniu procesów produkcyjnych
- zdolności przywódcze, negocjacyjne
- wysoko rozwinięte zdolności analityczne
- samodzielność i inicjatywa
- dokładność, kreatywność w rozwiązywaniu problemów

Co oferujemy:
- stabilne zatrudnienie
- konkurencyjne wynagrodzenie
- niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)

Miejsce pracy: Jasło

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.
Dokumenty proszę składać osobiście w siedzibie spółki ul. Mickiewicza 158 38-200 Jasło lub przesłać na adres: praca@drukarniajaslo.pl

Dokumenty powinny zawierać klauzulę:

Stosowanie do art. 6 pkt.1 lit. a, Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Drukarnię ,,Jasło'' Kosiba sp.j. ul. Mickiewicza 158, 38-200 Jasło, moich danych osobowych w zakresie zawartym w niniejszym CV w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Drukarnię ,,Jasło'' Kosiba sp.j. w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji. Zgoda na przetwarzanie danych dotyczy informacji niewymienionych w przepisach prawa pracy.

Administratorem danych osobowych jest Drukarnia ,,Jasło'' Kosiba sp.j. ul. Mickiewicza 158, 38-200 Jasło zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a i c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz.U. 1974 nr 24 poz. 141) jest obowiązkowe.
Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody, CV/listy motywacyjne bez takiej zgody nie będą rozpatrywane i zostaną usunięte. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji do momentu jej zakończenia, cofnięcia zgody lub zostaną wykorzystane podczas przyszłych rekrutacji, jeśli zostanie wyrażona zgoda. Pan/i dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym nie będą wykorzystywane do profilowania ani przekazywane do Państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowanie, usunięcie lub ograniczenie przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Pani/Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (PUODO).


Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
REKLAMA
© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone