Promuj to ogłoszenie

Pracownik biurowy - praca w Tarnowie

Data dodania: 2019-06-03 15:07:20ID: 3774

rekrutacja.pracajs@gmail.com

Firma PUH Marxus poszukuje pracownika na stanowisko Pracownik biurowy

Praca w Tarnowie - od zaraz.
Prosimy o podanie w tytule wiadomości stanowiska

Obowiązki: obsługa klienta hurtowego, obsługa klienta detalicznego, sporządzanie wycen, zamawianie towaru, rozpisywanie zleceń na produkcję,

Wymagania:
- praca na podobnym stanowisku w branży żaluzji rolet lub okien
- wykształcenie średnie
- obsługa pakietu MS Office
- wysoka kultura osobista
- komunikatywność

Oferujemy:
- WYNAGRODZENIE 12 zł/ h netto
- praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00

Aplikacje prosimy kierować na adres: rekrutacja.pracajs@gmail.com
Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.
Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20