Promuj to ogłoszenie

Przedstawiciel Handlowy - Vanseller

Data dodania: 2019-05-13 18:43:44ID: 3621

511Pokaż numerradeoil.krakow@gamil.com

Dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się produkcją, sprzedażą i dystrybucją zniczy, wkładów i świec zatrudni na stanowisko:

Regionalny Przedstawiciel Handlowy // Vanseller

Teren pracy to województwo małopolskie i podkarpackie w szczególności Gorlice i okolice Gorlic

Opis stanowiska:
- aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,
- opieka nad obecną bazą Klientów,
- realizacja planów sprzedażowych,
- budowanie długotrwałych relacji z klientami,
- dbanie o dobry wizerunek firmy.

Oczekiwania wobec kandydatów:
- wykształcenie min. średnie,
- czynne prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu,
- systematyczność, sumienność i odpowiedzialność,
- zdolności komunikacyjne i wysoka kultura osobista,
- samodzielność i samodyscyplina w działaniu,
- łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów handlowych.

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:
- wynagrodzenie: podstawę + premia (brak limitu wysokości osiągniętej premii),
- narzędzia niezbędne do pracy (samochód, telefon, komputer, drukarka),
- pracę na samodzielnym stanowisku,
- brak monotonii w pracy.

Prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres:
radeoil.krakow{a}gmail.com
w tytule podając: PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY // VANSELLER

Informujemy, że skontaktujemy się tylko
z wybranymi Kandydatami.